Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mai kismamák/anyukák nagy...

A mai kismamák/anyukák nagy része miért írástudatlan?

Figyelt kérdés

Benne vagyok több kismamáknak szóló facebook csoportban, és szinte nem látok olyan posztot vagy kommentet, amiben nincs bent egy “minnél,utánna,lessz,megilyedtem” és társaik...

Ennyire rossz a helyzet? Vagy mostanában azok vállalnak nagyobb számmal gyereket, akiknek nincs karrierjük,ergo nem tanultak jól/tovább?


2019. febr. 26. 09:34
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Ohh 26-os!:) Na erről beszélek...Ha lenne egy kis szövegértèsi tehetséged, akkor leesett volna, hogy pont abba kötsz bele, ami szerintem nem gáz😂😂😂(Tényleg hibásan használom a vesszőkdt?Nyelvészek?)PONT nem erről szólt a poszt,de azért köszönjük. :D

Azért ne hasonlítsunk már össze egy “minnél inkáb havazik” mondatot pár vesszővel.😂 Ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna.

2019. febr. 26. 21:04
 32/33 anonim ***** válasza:
46%
Hát rossz helyesírás ide vagy oda, ilyen kérdéseken pörögni órák óta, és fújni a magad igazát sem vall valami nagy IQ szinte, főleg ha anyuka vagy :)))
2019. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kerdezo ezzel a kerdessel a rossz helyesirasu anyukak figyelmet akarta felhivni, hogy tanuljanak meg helyesen irni, de nem hiszem, hogy ettol fognak. Legalabb annyi jo volt benne, hogy most mar o maga tesz space-t a vesszo utan :D
2019. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!