Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet egésznapos programo...

Hogy lehet egésznapos programot csinálni egy 19 honapossal?

Figyelt kérdés
Már nagyon nehezen bírom hogy csak maximum a játszótérre tudunk menni mert alvás időt tartani kell különben jön a nyűgösség hiszti .itt a tavasz szeretnék én is kimozdulni valahova nehezen bírom a 1,5 éve tartó bezartsàgot segitsegunk nincs babakocsiba nem lehet már betenni ott nem tud aludni tavaly nyáron mikor 11 hónapos volt nyaralni mentünk Horvátországban és katasztrófa volt kifordult magából szóval idén nyaralás sem lesz hívnak minket több helyre is pl family Parkba de mindenre nem kell mondani mert aludni kell délután ráadásul két hete valamiért minden nap egyre koràbban kel eddig fel 8 8 ig aludt már ott tartunk hogy 6 kor kel pedig sötét van a szobájába ha később feltétel nem fél 9 kor akkor is kel 6 kor nehéz egész nap szórakoztatni én meg időnként már kiborulok hogy csak háztartás gyerekneveledből áll minden nap ti hogy teszitek színesebbé a napjaitokat ? Ne érezzem ezt a monotonitàst vagy hogy csinalnàtok a helyébe?
2019. márc. 24. 10:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi idősen aludtak babakocsiban, strandon a földön, vendégségben, egyszer egy kisvasutazáson az apja ölében a legkisebb, a végállomáson apa fennmaradt a vonaton, hogy ne ébressze fel :D Sokszor direkt korai ebéd után délben indultunk kocsival, és kialudták magukat, mire a programra értünk. De sajnos a legjobb megoldás az, ha kibekkeled ezt a időszakot, és otthon altatod. Kb 4 éves koruk körül az enyémek már kibírták, ha néha-néha kimaradt az alvás. Előtte vállalhatatlan hisztiket rendeztek...
2019. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Szia, nekem másfél éves a kislányom, ő sem szereti a babakocsit, de ha álmos, simán elalszik benne, ha épp úton vagyunk. Szerintem túlpánikolod ezt az egészet és ezt ő is érzi. Olyan okosak már ilyen kicsinek is. Beszéld meg vele, hogy nem tud mindig az ágyában aludni. A sírástól, visítástól sem kell pánikolni, ellenkezik, de majd rájön, hogy nem a világvége a friss levegőn egy jót aludni. Persze, hogy nehéz picivel a nyaralás, strandolás, de hidd el, neki egy a fontos, bárhol is vagytok: te és az, hogy nyugodt legyél, mert ő akkor érzi biztonságban magát. Inkább te menekülsz mindig haza, mert azt gondolod, a babádnak csak ott a jó, a biztonságos, de ez tévedés. Nyáron egy kis pólóban, pelusban, napernyő alatt is fog aludni, ha álmos, csak legyen egy rugalmas napirendje, hogy mindig tudja, mi következik. Alvós kis állatkát nem próbáltál még? Amihez bújhat, aminek otthon illata van? Nagyon szeretik a gyerekek. Én mindig elmondom a kicsimnek, hova megyünk, mit csinálunk, próbáld meg, meg fogsz lepődni, mennyire értelmesek.
2019. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
Ja, és a family parkot ne sajnáld, oda tök felesleges ekkora gyerekkel menni, az lenne, hogy felváltva szórakoztatjátok, miközben a másik pörög a körhintán. Mi kettesben voltunk ott pár éve, és idén tervezünk újra, most már a gyerekekkel, de a legkisebb is elmúlik 6 éves addigra.
2019. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes jó szándékú válaszokat vannak még jó indulatu emberek ilyen vàlaszokat vàrtam megy a zöld kezecske
2019. márc. 24. 12:04
 15/22 anonim válasza:
46%
Milyen szép is ez. Mikor valaki segítséget kér és belekötnek még a helyesírásába is. Tapaszatlatokra volt kíváncsi. Nem pedig még rosszabb helyzetben lévő önmagának igazát bizonygatni akaró. Befordult emberek sértegetésére. Buta tanácsokra " buszozgatás órákon át??? " MINEK??? Ha a gyereknek nem kell buszozni? Ha neked kell az a te dolgod. Válaszold meg akkor ha ez a kérdés mert mindenre válaszoltál csak a kérdésre nem. Vagy vigye ő is kakiba ,pisibe a gyerekét ? Ahogy te órákig és utána ne használja a tömegközlekedést? Mert nincs rá szüksége? Ezektől a kommentektől érzed magad nagyobb anyának. Nem vagy az . Neveletlen a gyerek ? Ismered ? Nem . Ismered az élethelyzetét? Mégis kiosztod? Ki . Mert igazságtalan vagy valószínűleg ezért vagy olyan helyzetben amiben vagy. És lehetsz irigy még a kérdés ki írójára is. És ha bele rúgsz ezzel tökéletesíted magadban azt ami nem vagy .
2019. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
17, tök mindegy, élvezi-e ekkora gyerek, a kérdező akar szórakozni, a gyerek másodlagos...
2019. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy szerintem nem lehet egésznapos programot csinálni ilyen kicsi gyerekkel, de nem is gondolom szükségesnek, elindultok délutáni alvás után, kisebb kirándulás, állatkert belefér. Nyaralni pedig vidd nyugodtan, akkor 11 hónapos volt, most meg 23 hónapos lesz azért az nagyon nem ugyanaz, egy év alatt rengeteget fejlődnek.
2019. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
80%
Ezt honnan olvasod ki ,hogy a gyereke másodlagos? Hozzá képzelted? Pont azt írja még Babysitterre sem akarja hagyni. :)
2019. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
17 és eggyàltalan nem mindegy hogy élvezi e a gyerek azért tettem fel a kérdést hogy más hogy csinálja hogy ne legyen gond ebből és nem nélküle szeretnék menni hanem vele ebből hogy szürted le azt hogy nem érdekel a kislányom? Hová írtam én ilyesmit?A többieknek köszönöm szépen hogy válaszoltak és megértették a kérdést és nem lettem szar anya csak mert közös programot szerettem volna a csaladdal
2019. márc. 24. 13:13
 20/22 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem az olyan kommentelők ez akik itt ismeretlenül bîràlnak és süt belőlük a rosszindulat miért érzik jól magukat ettől valaki tanàcsra tapasztalat rá kíváncsi erre kiosszàk és belekepzelnek olyat ami nincs is a gyerek érdekeit tartom szem előtt hA nem ezt tenném cibàlnàm magammal mindenhová és nem tettem volna fel a kérdést mi sugallta azt hogy nem érdekel a gyerekem ha így lenne nem született volna meg ez a kérdés vagy tényleg arról van szó ahogy itt az egyik kommentelő írta hogy nàlam szarabb helyzetben van és ezzel könnyít a lelkén ha engem minket bánt a stilusàval? soha sem minősítek senkit sem ismeretlenül ha nem tudok tanácsot adni normàlis hangnemben inkább hallgatok ez az oldal arra való hogy segítsük egymàst és nem arra hogy biràljunk
2019. márc. 24. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!