Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen extra nagy pofátlan...

Ilyen extra nagy pofátlan kérés a párom 25 éves lányához, hogy vigyázzon a babánkra?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos lányunk, nekem ő az egyetlen gyerekem, a páromnak az előző házasságából van egy 25 éves lánya. Rengeteget segítünk neki, pénzeljük, mert ő mindig belefog valami vállalkozásba, mindig más tanfolyam stb, persze be nem fejezi mert megunja... Most lesz legjobb barátnőm esküvője, megkértem a párom lányát, vigyázzon aznap a babára, erre teljesen kifakadt, hogy milyen pofátlan vagyok és a párom is torkomnak esett, hogy miért a lányát terhelem ezzel, mikor lehet hívni bébiszittert is (nem szeretnék idegent beengedni..). Most komolyan ekkora nagy kérés és én vagyok a rossz? 10 órát kellett volna átjönnie. De persze mikor fényképezgetni kell a gyereket meg feltölteni vele a szelfiket ide-oda akkor "édes csodám, kishúgom"...
2019. ápr. 16. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
66%

" nem a gyerektől kell elájulni te szerencsétlen, hanem segíteni apádon azzal, hogy mondjuk a húgodra vigyázol ahelyett hogy partiznál vagy a pasasoddal dugnál. Tudom hogy manapság még 30 felett is hamvas partybaby-nek hiszi magát a sok primadonna,"


Na ez a nyomorult sors....:)))

Mikor valaki köpi az epét, mert a másik élni merészel, és jól érzi magát, és köszöni nem akar babát pesztrálni.

Mibe fogadjuk hogy a kis komment társad is menne partizni, meg "dugatná" (nem lehet nem ismétleni ezt a feszkótól átitatott szót) magát aktuál pasikkal??? Valahogy kiegyensúlyozott állítólag boldog embertől én még ilyen epehányást nem láttam. És akkor még ti vádoltok mást hogy nyomorult az élete? Meg agrsszív?

Jah kérem, nem kéne a saját frusztrációtokat másra átragasztani. Ennyi..

2019. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
36%
Engem már csak az érdekel,hogy miből gondoltad,hogy egyáltalán igen lehet a válasz?
2019. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!