Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen extra nagy pofátlan...

Ilyen extra nagy pofátlan kérés a párom 25 éves lányához, hogy vigyázzon a babánkra?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos lányunk, nekem ő az egyetlen gyerekem, a páromnak az előző házasságából van egy 25 éves lánya. Rengeteget segítünk neki, pénzeljük, mert ő mindig belefog valami vállalkozásba, mindig más tanfolyam stb, persze be nem fejezi mert megunja... Most lesz legjobb barátnőm esküvője, megkértem a párom lányát, vigyázzon aznap a babára, erre teljesen kifakadt, hogy milyen pofátlan vagyok és a párom is torkomnak esett, hogy miért a lányát terhelem ezzel, mikor lehet hívni bébiszittert is (nem szeretnék idegent beengedni..). Most komolyan ekkora nagy kérés és én vagyok a rossz? 10 órát kellett volna átjönnie. De persze mikor fényképezgetni kell a gyereket meg feltölteni vele a szelfiket ide-oda akkor "édes csodám, kishúgom"...
2019. ápr. 16. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
57%

#56 aztán ki vagy te, hogy megmond, ki ki miktől számít "kislánynak" "nagylánynak"?? Kit érdekel, hogy te 17 évesen kire vigyáztál? Kit érdekel mikor szültél? MI a frász vagy te valami etalon? Sajnálom, ha nálatok attól család a család, hogy lehet egymás kezébe nyomkodni a gyereket, meg bezzegelni hogy ki mikor szült. Mintha az valami eredmény lenne.

Én komolyan nem tudom miért van még mindig az a begyepesedett nézet, miszerint egy nőneműnek be kell gőzölni egy kisbabától akárhány évesen, és vigyázni rá akárhány órát, még akkor is ha előtt nem volt a kezébe gyerek, mert különben az ilyen 56-os féle megmondó emberek kioktatják meg ledegradálják.

Olyanba meg már bele sem megyek mi van ha esetleg nem szereti a gyerekeket, sajátot sem akar, nem akar kapcsolatban lenni kisbabákkal. Jujjjjjj most jön az anyucihadjárat és fejemet veszik, hogy mit képzelek én ha egy nő nem akar beájulni a babáktól, vagy felelőssége vállalni értük.

Kérdező te meg hívj szittert, ne a 25 éves mostohalányodra akard ráerőltetni a gyerekedet, akitől gondolom mindenkinek el kell ájulni, mert ha nem akkor csak egy "kislány"...

2019. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
89%
Nem olvastam el minden hozzászólást, de normális ésszel belegondolva, nem hagynám olyanra a gyerekemet, aki ennyire tiltakozik, jó nem sülhet ki belőle. Akkor inkább valaki gyakorlott és tapasztalt pénzért vigyázzon rá.
2019. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
29%
61 a tipikus gyerekgyűlölő akit mégis a gyerekes topikban esz a fene folyton, sokan vagytok. Nagyokoska, nem a gyerektől kell elájulni te szerencsétlen, hanem segíteni apádon azzal, hogy mondjuk a húgodra vigyázol ahelyett hogy partiznál vagy a pasasoddal dugnál. Tudom hogy manapság még 30 felett is hamvas partybaby-nek hiszi magát a sok primadonna, de attól még lehet segíteni a saját apádnak és párjának. Könyörgöm, nem a szomszéd Juci néni unokatestvérének a fogyatékos hármasikreire kell egy hónapig vigyázni....... a saját húgára, egy éjszakára, 25 éves fejjel! Nem atomfizika. Csak a sok szerencsétlen fruska 25 évesen is 18-nak érzi magát és persze pokoli cool-nak mert "childfree" és mekkora menő, de attól még nem kell elkényeztett picsukának lenni. Komolyan nem értem miért atomfizika ez pár embernek.....csak a segghülye nem tudja megjegyezni hogy lehet életben tartani egy csecsemőt 10 órán át. Már bocs de 3 fogú, 3 osztályt végzett cigány Eszmeralda is képes rá. A nagy vállalkozó üzletasszony meg nem? Szánalom.
2019. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
18%

#63 Teljesen egyetértek. De odáig ugye el sem jut a dolog, hogy vigyázzon rá, mert a kéréstől már idegbajt kapott és micsoda pofátlanságnak állítja be a 25 éves vállalkozó, hogy meg merték rá kérni....

A probléma alapvetően ott lehet, hogy a mostoha és a "herceg" kislánya rühellik egymást. Ezen felülemelkedve mégis úgy gondolta a mostoha, hogy egy próbát megér, hisz ha a fészbukon "úgy szereti őt" akkor talán vigyázni is hajlandó rá egy estét. Hát nem...nehogymár megkérje őt bárki, bármire. Szánalmas és keserű egy élet vár rá, ha nem kap észbe nagyon gyorsan.

2019. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
49%

,#63 te agyatlan nem normális!! Képzeld nem vagyok gyerekgyűlölő, az 1. gyerekemet várom. Hoppá.

Tudod azért mert valaki nem egy mamaszaorusz aki szerint mindenkinek el kell ájulni a babucikájától, mert ha nem akkor még neki áll feljebb, még nem gyerekgyűlölő. Meg nem childfree.

Amúgy mi közöd van ahhoz ha valaki childrfree?? És ha partybabának képzeli magát ahhoz mi közöd van?? Mi közöd van neked egyáltalán bárki életéhez? Ki vagy te hogy beosztd más idejét mert rendelkezz a sorsa felett hogy mit kellene csinálni vagy mit nem? HM? Mamóca.

Húú de utálom én az ilyen nőket.

Nem nem atomfizika, csak épp Ő NEM AKAR VELE FOGLALKOZNI. Szerintem meg ennek a megértése sem atomfizika. Meg az sem hogy nem te fogod megmondani kinek kéne pesztrálni a gyereket meg kinek nem.

2019. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
67%

Remélem te meg valami kutyát nem szerető ember vagy, aztán valaki odaállít hozzád egy nagy dán doggal, aki amúgy szelíd hogy leszel szíves rá órákig vigyázni meg sétálni vinni, mert nem atomfizika.

Jaaaa az más, ugye? Mert TE majd tudod mit szeretsz és mit nem. Mert a hozzád hasnló bárki életét elrendezheti de neked egy szót ne szóljanak. Ismerem a tipust, jobb lenne saját házatok táján seprrgeteni.

2019. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó, szerintem kezeltesd magad, mert ami belőled ide kifröcsögött, az nem más, mint gyűlölet és frusztráció, kritikán aluli stílusban.
2019. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
56%

Neked kéne kezeltetni magad, aki képes gyerekgyűlölőnek titulálni bárkit. Csak úgy.

Aztán aki ilyen agresszívan turkál könyékig más magánaéletében, hogy mi jogon bulizik, "dug" (LOL) a pasijával, vagy képzeli magát ilyennek olyannak, az nekem ne magyarázzon.

Rohadt xar lehet neked az élet.


Amúgy meg tájékoztatásul közlöm hogy az általad említett bunkó childfreeket neked, meg a hozzád hasonlóknak köszönhetjük, mert nem tudtok kimászni más életéből. Mikor már azon agyalsz ki kivel dug, meg bulizik, ahelyett, hogy a babócádat pesztrálnád....hát köszönjük szépen, de tényleg.

2019. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
25%
Azt a kommentet nem is én írtam, de ettől még jogos, amit írt. Ahhoz képest, hogy az idegbeteg jellemed átjön a kommentjeiden keresztül, nagyon okosnak képzeled te magadat. Én nem turkálok senki életében, de a te szomorú világodat saját magad festetted le.... Ez már nekem nem szakterületem, kérj professzionális segítséget.
2019. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
87%

Szomorú élete annak van, aki habzó szájjal fröcsög egy 25 évesre amiért az "dug" a barátjával, meg szórakozni merészel, ahelyett hogy csecsemőt persztrálna.

Látom nagyon nem fér bele a kis világképetekbe, hogy egy nőnek akárhány évesen is joga van erről dönteni, még akkor is ha ti 20 évesen szültök. Meg akkor is ha te magadat nagyon okosnak gondolva ismeretlen embereket küldenél orvoshoz, mert az fel meri tenni a nagy kérdét számotokra hogy mi a fene közötök van más ember életéhez? (Erre azóta sem sikerült válaszolni).

Csak ismételni tudom magam: a saját életetekben kéne turkálni, de van egy olyan sejtésem hogy az rohadtul nyomorult.

Aztán önnyugtatásként lehet okolni a "childfreekt" meg azokat a 25 éveseket, akiknek nincsen gyerekük. Egyéb körülmények között ez a vita sem alakult volna ki.

2019. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!