Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért beszélnek a felnőttek a...

Miért beszélnek a felnőttek a babán keresztül?

Figyelt kérdés
Pl valaki megkérdezi a babától, hogy merre sétált meg mit csinált. Vagy ha sír, akkor meg hogy ez a gonosz anya nem adott neked enni, meg ilyenek. Engem nagyon idegesít, és ilyenkor már nem is válaszolok. Bunkóság?
2019. ápr. 25. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem anyòsom csinàlja ezt, rosszul vagyok tőle! Èn nem vàlaszok addig, amìg meg nem kèrdezi tőlem is! Mert ràadàsul ő mèg a gyereket nèzi a vàlasz közben is. Szòval èn beszèlek hozzà ( vàlaszolok), ő meg lesi közben a gyereket! Mintha èn ott se lennèk, csak a gyerekek aznapi programjàt akarnà tudni, de ameddig nem beszèltek, muszàj volt tőlem megtudni. Szerencsére màr nem annyira jàtszik ez a dolog, mert màr a legkisebb is beszèl.
2019. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem enm zavar..

De nem is gonosz anyáznak

2019. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Lányom 5 hónapos. Nálunk anyám kérdezgeti, hogy merre járt, mit csinált és várja a választ.

Anyósom meg imádja ezt a gonosz anyád szöveget. Nem rosszból , viccesnek gondolja, de nekem rosszul esik és hiába jeleztem neki, akkor se hagyja abba. Pl gonosz anyád nem ad neked csokit, vagy gonosz anyád hasra fordított meg hasonló. Egyértelmű, hogy nem gonoszság vagy rosszindulat van bennem, csak szerintem egy 4 hónapos babának pl. semmi szüksége csokira.

2019. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!