Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a munka a "gyereke" az...

Akinek a munka a "gyereke" az nem beteges kicsit?

Figyelt kérdés

20 éves érettségi találkozón mondta egy osztálytárs. Neki nincs gyereke és furcsa volt hallgatni hogy neki a kreatív munkával való foglalkozás az ami betölti a "gyerek" szerepét.


Nem viccelek, szó szerint behelyettesítette a gyerek helyére azt hogy ő kreatív projekteket valósít meg és ahogy mondta nekik ők a "gyerekei".


És hogy szerinte a teremtés vágya mindenkiben munkál de csak annyi a különbség hogy másoknál megszületett gyerekként valósul meg, nála pedig kreatív munkaként.


Hát azért szerintem van különbség.



2019. ápr. 26. 23:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is van különbség, a gyerek sokkal nagyobb szívás.
2019. ápr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
El kell fogadnod a sokféleséget. Aki bármilyen módon örömét akarja lelni az életében, az nem beteges. Csak nem olyan, mint te vagy. Elég unalmas lenne a világ, ha mindenki egyforma lenne.
2019. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvan nem ugyanolyan. Ettol ha o igy boldog akkor? Nyilvan sokkal tobb szabadideje es energiaja van olyan dolgokra amikre gyerek mellett nem lenne.
2019. ápr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%

Hát, ennél sokkal betegesen dolgok is vannak, nem olyan nagyon kirívó ez.

Amúgy meg simán lehet, hogy mindenki jött a gyerekeivel és ő rosszul érezte magát, hogy lassan 40felé nincs/vagy csak nem akar.

2019. ápr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
*betegesebb
2019. ápr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16%

Csak majd 50-60 évesen jön rá, hogy:

- eltékozolta az életét

- itt áll egyedül, lassan öregen, ezer testi bajjal és kiégve.

2019. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%

72%

És ez most neked fáj vagy neki??

Szerintem az ő dolga, nem kell érte bántani. Simán lehet, hogy akarna ő, csak párt nem talált, nem úgy jött össze az élete stb. De ha nem akar gyereket, azzal sincs semmi gond, az ő dolga.

2019. ápr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Az en fonokom is ilyen. Megmondta hogy vétek erre a világra gyereket hozni. 45 éves, se kutyája se macskája. Szerintem klimaxol is. Mostanra egy elviselhetetlen boszorkány lett. A munka a mindene és két kézzel ovja..borzasztó.
2019. ápr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Én sokkal inkább elfogadom, ha valaki azt mondja, neki a munkája a gyereke, mintha valaki olyan, mint te.
2019. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Na megint egy gyerekes / gyerektelen kinek jobb meg kinek lehet igaza vagy nem lehet igaza, vesszetek ossze. 3naponta egy ilyen van. Kezdem azt gondolni, uaz az ember talalja ki ezeket a baromsagokat.


Bocsi, ki nem szarja le. Neki az, neked ez. Onigazolast varsz amiert epoen van vagy nincs gyereked / karriered? Ezeket az ember (normalisabbja) meghallgatja, aztan nyugtázza, higy jo, rendben. Attol hogy o ezt mondta neked amugy lehet eppen csak nem akart magyarazkodni miert nincsenek gyerekei, lehet eppen mas oka van amit nem akar veled megosztani mert lehet neki is kenyes a tema es nem veled akarja kilelkizni magat. Nem?

2019. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!