Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen sokan akarják...

Tényleg ilyen sokan akarják felvenni a babaváró hitelt?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikkek, ami szerint 10-ből 8 kismama fel szeretné venni. Ti vagy az ismerőseitek körében tudtok olyan kismamát majd gyermeket tervező párt, akik fel akarják venni?

Nem vitaindító kérdésnek szánom, nem az érdekel, hogy megérie vagy nem, csak, hogy tényleg ennyien vannak, akik élnek ezzel.



2019. máj. 25. 18:19
1 2 3 4 5 6
 11/51 ivanhoe85 válasza:
87%
Mi a 20-dik hétben vagyunk, kb október elején születik meg a babánk. Gondolkodunk, hogy élnénk a lehetőséggel. Még számolgatunk, de a tervezett az a maximális 10 millió forint. Nekünk van lakásunk, de abbol vennénk egy másikat, amit kiadnánk albérletbe. A lakbérből törlesztenénk. És a picurnak is már megalapoznánk egy kicsit a jövőjét.
2019. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
62%

Mi 10 millit veszunk fel 20 évre plussz 5 csokot 5 évre.

5 év után vegtorlesztjük a babavarót is. Jelenleg kisma vagyok és alapjáraton is terveztük a kistesót 5 év múlva.

Ez a lehetőség nekünk van megírva! Ha nem lenne nen tudnánk lakást venni hanem albérletben pénzkidobás lenne. Örülök hogy van ilyen lehetőség és sajnálom akik fikázzák. Mindenki döntse el maga mit szeretne. Én is sokaltam elsőnek , de olcsóbb mint albérletet fizetni havonta ....

Anyagi helyzetünk pedig kiváló, csak várni nem akartunk még 30 millió összegyűlik.... nemtudom ki az az ember akinek 24 évesen ennyi összejön saját megtakarításból (nem oroklés , nem nyeremeny, nem feketén) és gyermeket meg nem 30 felett akartunk. Ha esetleg novelnék a kamatokat is kitudnánk fizetni a dupláját és akkor ugyanott vagyunk mint ha albérletet fizetnék havi 120at.. plussz rezsit.. kérdem én akkor miért ne? Amíg kormányváltás nem less válságra nem látok esélyt.

2019. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim válasza:
32%

Sziasztok! Miis szeretnénk felvenni, max 7milliot.De csak két év múlva, mert akkor kerül le a párom a khr-listáról.

Akárki akármit mond, ez nagyon nagy lehetőség..

Mondják egy páran nekem hogy fizeted a hitelt 5 10 20 évig... Ez jó lesz neked, hogy bírod majd??

Igen!!! (mondom én) mert az albérletet is fizetem, ami sose lesz a gyerekeimért?

Kamatmentes lesz,ha születik egy gyermek... Stb

Soha nem volt még ilyen lehetőség,kapni kell rajta.

2019. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
61%
Nekem kisgyerekeim vannak és nem tervezek többek, így lecsúcstam róla, de ha még gyerekvállalás előtt lennék, biztos felvenném. Bár nem olvastam el minden apróbetűs részt, mert nem érint. Akinek hitele van megéri kiváltani, aki felvenne, ez olcsóbb, akinek nem kell, befektetni.
2019. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
94%
A barátaink felveszik, és nagyon rá akarnak beszélni minket is. De én már voltam hitelcsapdában, kösz nem kérek belőle még egyszer, főleg most baba mellé. Megvagyunk így is. Igaz nem jut minden nyáron Horvátország, és nincs egymilliós autónk, nekünk elég a kevesebb is. Mindenünk megvan, nem akarunk nagyobb lábon élni, ha meg igen, akkor inkább többet tanulunk és dolgozunk.
2019. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
80%
Ha akarnék még gyereket 5 éven belül, tuti felvenném majd, ha várandós leszek. Aki most várandós, július után szül, megfelel a feltételeknek és rendelkezik némi pénzügyi kultúrával, az felveszi és befekteti.
2019. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
64%
Csak akkor venném fel, ha megszületett az egészséges gyerekem. Még csak tervezzük a gyereket, de nem létező emberre én nem veszek fel semmiféle támogatást vagy kölcsönt, és őszintén, nem értem azokat, akik "aláírnak" előre, hogy lesz gyerekük és felveszik. De ha van gyerek és a feltételeknek is megfelel a pár, kapni kell rajta. Ha úgy alakul, mi is fogunk.
2019. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk tökéletes ez a hitek. November vége felé születik meg a babánk, ő lesz az első, pár éven belül szeretnék kis testvért így kapásból évekig nem fizeted, amikor a második megszületik akkor -30%. Mire elkezdesz törleszteni, addigra kaptál 3 milliót, ha 10 milliót vettél fel. Ilyen még nem volt. Ez a gyereket varoknak/tervezőknek tökéletes. Mi a lakás hitelt akarjuk kiváltani+autó csere.
2019. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
96%
Mi is szeretnénk felvenni, lakásfelújítás céljából. Hidd el, sokan nem kötik a másik orrára, még ismerősnek sem dicsekednek el vele, hogy pályáznak majd rá. Szépen csendben felveszik majd.
2019. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerettségi körömben mindenki, aki megfelel a követelménynek.


De senki nem akar emiatt hamarabb vagy több gyereket


Mi is felvesszük, de nem a teljes összeget...

Így hamarabb lesz meg amit terveztünk, mert eredetileg nem akartunk hitelt, hanem gyűjtögetünk

2019. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!