Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen sokan akarják...

Tényleg ilyen sokan akarják felvenni a babaváró hitelt?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikkek, ami szerint 10-ből 8 kismama fel szeretné venni. Ti vagy az ismerőseitek körében tudtok olyan kismamát majd gyermeket tervező párt, akik fel akarják venni?

Nem vitaindító kérdésnek szánom, nem az érdekel, hogy megérie vagy nem, csak, hogy tényleg ennyien vannak, akik élnek ezzel.



2019. máj. 25. 18:19
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ingyen pénz? Akkor pl az mi, hogy elengedik a diákhitelt 3 gyerekesnél? az sem ingyen pénz?
2019. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
0%
3 gyereket fel is kell nevelni... az "ingyen pénzesek" vajon gondolnak arra is,milyen oktatás milyen eü milyem stb stb szünlnek 3mat????
2019. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
79%
Aki így is úgy is szülne 3at annak ingyen pénz...
2019. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy a dh téma az tényleg ingyen pénz

Én 2012ben diplomáztam fel is vettem vegig és most szülőm a másodikat, harmadik nem lesz de nem megyek be az OTP-be verni a pultot h nem kell az ingyenpenz (nekem a felet törlik el) máshogy én nem tudtam vna diplomázni, gyereket meg így is úgy is kettőt szerettünk vna

Hol ebben a hiba?? Én nem írtam alá semmiféle szerződést mert azt később vezettek be

2019. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
69%

"3 gyereket fel is kell nevelni..."


És?! Most ez hogy jön ide? Ha egyébként is hármat akarsz akkor ez bizony ingyen pénz. De ha csak egyet akarsz akkor is, mert kamatmentes.


(Egyébként pénzügyileg egy átlag embernek 3-at könnyebb, mint 2-t,mert annyira durván több a támogatás 3-ra,mint 2-re. Vagy mondhatom úgy is, hogy ha valaki szeretne harmadikat akkor annak pénzügyi akadálya nem igen lehet.)

2019. júl. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
39%

Ah sztem hagyjuk is rá. Akik szerint minden a t b @ sz a s azok szerint ez is. Akik szerint ezzel csőbe huznak, meg majd megszivjuk az ugyis itt (meg mindenhol) frocsogni fog.


Ha adnak,


-miert

-biztos árverés

-kizart hogy segitsenek

-maskor se segítettek mit várunk

-dogoljenek meg nem kell

Ha nem adnak

-miert nem

-mashol adnak

-mert lopnak


Sztem barmeddig lehetne fokozni de tenyleg. Totalisan értelmetlenül. Nem erdekel, hogy mas a begtelensegig pesszimista. Orok eletembe 2 gyereket szerettem vna, hazat, kertet, kutyát. Nem azért akarok ketto gyeteket mert ez vagy az jar utána. En terhes voltam mar mikor ezt bejelentettek. Orultem neki. Nem érdekel, hogy mas nem. Az se ha mas nem jogosult.


Nem gondolom, hogy ingyen van. Reszemrol nem lesz. En ebben a helyzetben 1gyerekesnek számítok mivel a fiam 3eves mar. Boven eleg a kamatmentessegm ha bementem vna egy bankba ott ilyen nem lett vna. Az sem rossz, hogy nem azonnal kell elkezdeni visszafizetni mert a max gyed sem tul sok..


Az en szempontombol, nekunk ez LEHETŐSÉG. Tehat nem ajandek hanem egy lehetoseg arra ha valamit meg szeretnenk valositani es ehhez kell penz.


Miert nem lehet elfogadni mas donteset...?


Egyebkent honnan tudjatok hogy egy tollvonassal megvaltoztatjak majd x ev mulva? 2022? Annyi eszetek nincs hogy esetleg netán azt is nezzetek, mi van ha azert addig garantalt mert addig biztos ez a kormany van...? Eleg vicces es komolytalan lenne tovabb igergetni latatlanba részükről. Az nem lehet, hogy utana meghosszabbitja a kov ciklusra ugye? Csak az h utana eltorli. Nyilvan. Tipikus magyar mentalitas.

2019. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom mégis hogy veszik egyesek a bátorságot, hogy mások méhében és agyában turkáljanak. Hidd el, aki nem akar gyereket, az 10 millióért sem akar. Aki viszont mindig is hármat szeretett volna, annak igenis baromi nagy segítség az INGYEN PÉNZ :) Akármennyire is irigyek azok, akik nem tudják igénybe venni.
2019. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
66%
Arra nem gondolsz,hogy nem irigyek csak mondjuk nincsenek rászorulva. Engem is csesztetnek,hogy vegyük fel,de eszem ágában sincs. Van ház,hitel nincs akkor minek? De elhiszem hogy aki 3mat akar,és nincs saját otthona,annak lehetőség,éljen vele.
2019. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
87%
#48: ha nincs rá szükség akkor állampapírokban elvan, a hozam meg jó lesz.
2019. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Nekem most az ötlött fel,hogy a következő Kormány,(ami most tegyük fel,nem a Fidesz lesz),ha megszüntetné,esetleg a hátrányára változtatna a hiteleken,nem volna-e az még költségesebb számára?Nem maga a módosítás,hanem a döntés következtében kialakuló helyzetek?Hiszen ez egy monumentális méretű elszegényedést eredményezne,senki se tudna fizetni,a lakásárak növekedése megállna vagy vissza is esne (ez a befektetőket biztosan érdekelné,hiszen van belőlük bőven),a nők ott ácsorognának 3-4 gyerekkel munka nélkül,vagy ha lenne munka,akkor is sokat hiányoznának (ez megint pénzébe kerül valakinek),a fogyasztás is kevesebb lenne...összeomlana a gazdaság,segélyezni kéne sokakat,újra külföldi munkákat vállalnának az emberek...lehet még sorolni.Erről mit gondoltok?
2019. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!