Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg a nyarat...

Hogyan oldjátok meg a nyarat 2 sulis gyerekkel?

Figyelt kérdés
Most költöztünk másik városba. Nem ismerek annyira még senkit. Főleg hogy a gyerekeket rábízzam. A táborok nagyon drágák. Egész nyárra a 2 gyereknek rámenne a fizetésem. Nagyszülők az ország másik végében. Apa külföldön. Nem tudom mit csináljak.
2019. máj. 31. 06:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
10-es, elgurult a gyógyszer?
2019. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Azért, mert meg mertem említeni, hogy rosszul tudsz valamit, már biztos bolond vagyok...?! Tény, hogy 2 gyerek után több szabi van, mint egy után, mit kell ezen megsértődni és gúnyolódni? Talán ha jól tudnál alapvető dolgokat, akkor nem a másikat kéne kritizálnod...
2019. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj, hogy én most leírnám, én hogyan oldom meg, de az összes megoldásom ott van azok között, amiket leírtál, hogy neked nincs.

Ami ezeken kívül eszembe jut: nálunk van 8 hét iskolai tábor, napközis, ingyenes, ez elvileg mindenhol kell, hogy legyen. Az ország túlvégében lévő nagyszülőkhöz szuperül el lehet utazni 2-3-4 hétre. Ahol meg ismerősnél apa külföldön van, ott anya nem dolgozik, és nyáron mennek apa után "nyaralni".

2019. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Anyámékkal nem tartom a kapcsolatot. Anyósoméknál a nagypapa dolgozik anyósom meg állandóan nyavajog hogy mennyi dolga van meg intézni valója. Nincs ideje semmire. A 2 gyerek amúgy is gyűlöl ott lenni. A férjemhez nem tudunk kimenni. A pénzt sajnálja akármilyen táborra. Van ingyenes tábor. Matek rajz ilyenek. De nem fértek már bele. Nem tudom mi alapján van ez az összeválogatás.
2019. máj. 31. 19:54
 15/17 anonim ***** válasza:
És akkor mit fogsz csinálni? Nálunk sincs nagyszülői segítség, sőt kicsi is még a táborokhoz, így nálunk nem dolgozom, itthon vagyok a gyerek miatt. Évközben is több mint egy hónapot volt itthon betegség, szünetek, nev.mentes napok miatt. Máshogy nem tudjuk megoldani, de szerencsére anyagilag nem gond.
2019. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek amúgy a gyerekek?
2019. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igazi fukar zsidó urad van
2023. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!