Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más hangulatát is ennyire...

Más hangulatát is ennyire befolyásolja az anyós?

Figyelt kérdés
4 hónapos babám van, párom szüleinél lakunk. Az anyósom miatt eddig egyáltalán nem tudtam élvezni a gyereknevelést. Ha már csak a hangját is meghallom, feláll a szőr a hátamon. Miatta vagyok mérges már korán reggel mikor felkel a babám, mert tudom hogy akkor hamarosan ő is megjelenik. Amikor elmegy itthonról, mindig azon vagyok hogy mire hazaér addigra aludjon a gyerek, mert nem vagyok kiváncsi a nyávogására. Arról ne beszéljünk hogy mindenbe beleszól. Őmiatta vagyok minden nap ideggörcs.. Ez borzasztó így. Másnak is ennyire befolyásolja a napját az anyósa?
2019. jún. 6. 18:30
1 2 3 4
 31/37 piroska és a farkas ***** válasza:
94%
Az ő hàza, az ő otthona, az ő szabàlyai, de NEM AZ Ő GYEREKE. Azért, mert az ő otthona, nem hozhat pl olyan döntést, h màrpedig az én unokàm 3 hónaposan vaniliàs krémtúrót fog enni, mert az én hàzamban lakik.
2019. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazad van, nem kellene ilyen utolsó rohadt szipirtyónak lennie, DE ez van, nem tudtok mit csinálni, csak a költözés lehet a megoldás. Ha én anyámnál kényszerülnék lakni, bele nem szólna, csak max. ellátna jó tanácsokkal. Itt a gyakori népe szerint te ezt megérdemled, akár agyon is verhet, mert az az Ő háza. Na. Ez itt a mentalitás. Lehetőség szerint soha ne kényszerüljön senki ilyen helyzetbe, de az biztos, hogy az én anyám nem ilyen ember. Sok szar ember van, az anyósod pont egy a sok közül, éppen ezért kell lelépni onnan.
2019. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Az enyem halistennek nem Magyarországon lakik. De ha mar beszelnunk kell vagy hazajon felall a szor a hatamon. Beleborzongok a gondolataba is. Bar ennek sok negativ elozmenye volt.
2019. jún. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Az o hazaban elsz es ezt ki is hasznalja. En is laktam igy 1 evet, az en anyosom sem kopogott, inkabb kiabalt az ajto elott es mar nyitott is be. Ugy viselkedett mintha neki degradalo lenne kopogni.

Az hogy te meg gyereket is szultel anyos hazaba, hat mit vartal? Nem tudom hany eves lehetsz, de erett es epeszu no nem csinal ilyet mint te! En csupan 20 eves voltam mikor igy eltem egy evet ahogy te gyerekkel. Ne legyenek elvarasaid, hanem csomagoljatok es mikor ritkan meglattogat azt meg ki kell birnod szajhuzas nelkul elviselned, ha mar tobbre tartod magadat anyosodnal.

2019. jún. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
71%

Az anyós bunkó, ez stimt. Te meg odaszültél, úgyhogy viseld amíg ott vagy. Te (is) döntöttél mikor odaköltöztetek. Akkor? Vagy tán ufók vittek oda? Nem véletlen az annyi anyós vicc, az anyóssal való együttélés a halállal való egy lapon említése, persze kisarkítva. Azt nem értem, hogy annyi de annyi ilyen kérdés van hogy együtt él az anyóssal és ezt meg ezt csinálja és anyuci már nem bírja mert mindenbe beleszól és tralalalala. Komolyan nem értem, MIT VÁRTOK?! Azt ne mondja senki hogy anyós pajti abban a szent pillanatban változott sárkánnyá, mikor a bőrönddel átléptétek a küszöbét. Mert olyan nincs. Akkor MIT. KELL. CSODÁLKOZNI?! Az ilyen anyósokról pont az a véleményem mint a panaszkodó menyeiknek, de itt nem az a lényeg hogy anyós milyen, hanem hogy anyós ILYEN, de ennek ellénre ODASZÜLTED a gyereket. Tehát a döntés lehetősége adott volt. Így viszont akkor ne az öreglányokat szapuljátok a GYIK közönségnek undorító módon, hanem tegyél a szörrrrrnyű életetek ellen amit megkeserít az a fránya, aztán költözzetek el!

Pontozzatok mínusz hatszázra, biztos meg is érdemlem a barátságos kommentemért. De elegem van már a sok fokozottan hátrányos helyzetű picsogóból.

Peace

2019. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem bírom ezt az odaszülni kifejezést, annyira tuskó... Mint valami állat, vagy valami prosztó embertelen valaki... Szül, nem odaszül. Undorító.
2019. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
El is ismertem hogy tuskó a kommentem. De köszönöm hogy te is megerősíted.
2019. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!