Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Biztosan hülye kérdés, de...

Biztosan hülye kérdés, de azok a nők, akik 30 éves korukra már férjhez mentek és gyerekük van, lenézik azokat a nőket, akiknek ez ezért vagy azért nem sikerült?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 11:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

29 éves vagyok, házas és napokon belül születik az első babám. Sosem néztem le akinek ilyen idős korára ezt nem sikerült elérni. Szerintem a legtöbb esetben nem ő tehet róla. Én tisztába vagyok vele, hogy mennyire szerencsésen jöttek össze a dolgaim párválasztás és babatervezés terén is.

Sajnos van olyan, hogy valaki évekig él egy látszólag jó kapcsolatban, aztán hirtelen borul valami és vége lesz, vagy évekig nyűglődik egyik kapcsolatból a másikba és keresi a megfelelő párt. Vagy a nagy Ő megvan, de a baba nem jön össze stb. Minden ilyen típusból van ismerősöm, látom, hogy min mennek keresztül, szerintem semmi lenézni való nincs ebben.

Megjegyzem abban sem, ha valaki nem is akar gyereket vagy nem akar férjez menni. Mindenki úgy éli az életét ahogy szeretné.

2019. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Nekem van 2 gyerekem 30-as vagyok. Van egy húgom, ő is lassab 30 lesz, de nagyon jól tudom, hogy neki nem lesz gyereke, nem akar és kész. Ez van, kinek a pap kinek a paplan.

Vagy ott van kereszttesóm, ő is átlépte már a harmadik x-et. Nincs gyerekük, bár férjnél van. Nem tudom az okát, de nem is faggatom. Lenézni pedig biztos, hogy nem fogom.

2019. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem nézek le senkit. Nem tudhatom, hogy miért alakult úgy az élete ahogy, vagy akar e egyáltalán gyereket. Nekem a tesóm 35 éves ő pl egyedül érzi jól magát. Neki is meg van az indoka. Butaság más életét becsmérelni, hisz nem jártunk a másik cipőjében.
2019. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy. 32 vagyok, 4 éve házas, egy iskolás és egy ovis gyerekünk van. Ez érdem? Azért van ez így, mert nekünk ez így jó. Másnak meg máshogy. Van egy négyfős kis baráti társaságunk, ebből kettőnek nincs gyereke, egy férjnél sincs, nem is akar. Ezer éve barátnők vagyunk, rendszeresen összejárunk, senki nem néz le senkit.
2019. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%

Érdekesek a válaszok, mikor 35-40 év környéki nők kérdezik, hogy öregek e a gyerekvállaláshoz mindenki teljes mellszéllel hirdeti, hogy ő bizony 30 alatt vállalt gyereket és soha nem lenne egy sem ha 35 felett kellett volna szülnie:D:D

Én speciel nem nézem le senki döntését a gyerekvállalás időpontjáról.Van 36 éves barátnőm, akinek még kapcsolat se jött úgy össze, hogy gyereke lehessen pedig nagyon vágyik rá és rengeteget szomorkodik, hogy neki már valószínűleg nem lehet, nem tapasztalhatja meg milyen anyává válni.Nagyon sajnálom ha valaki kicsúszik az időből.

2019. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
Én pl egyáltalán nem
2019. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
27 vagyok, férjjel, gyerekkel. Nem nézek le senkit. Sőt inkább úgy érzem nekem volt szerencsém. Nem ez az átlagos, hogy 30 alatt házasság, gyerek. Legalábbis az én ismerettségi körömben.
2019. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem lenne miert lenezzem 2 okbol.

1, 35 felett hazasodtam es sztem ketto gyereket. (elotte volt egy zsákutca kapcsolatom 10 evig aminek en vagyok az oka... Hamarabb ki kellett vna lepni belole és nem a tinieletet elni ha amugy ez nem jo nekem)

2, leszarom mas eletet es véleményét is.


Azokat a csajokat se lenezem, de megvetem akik kozel 40evesen oriasi(vagy nem) karrierrel okoskodnak, hogy mennyire jo nekik a szingli elet, bezzeg ok nem alkalmazkodnak senkihez, aztan meg 2nap mulva sir a pofajuk, hogy megse...

2019. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%
Őszintén kisebb gondom is nagyobb annál, hogy azt figyeljem kinnem házas és nincs gyereke 😂 Mindenki úgy éli az életét, ahogyan szeretné, nem kötelező sem férjhez menni, sem szülni, én ezért senkit nem néznék le...
2019. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
59%
Egyebkent ennel a kerdesnel mit jelent a lepontozas? A kerdes az volt lenezik-e. Igazabol ha valaki azt irja, hogy igen, vagy nem, az csak hasznos lehet, hisz ez volt a kerdes. Tehat ha valaki nem azt valaszolta, hogy “szerintem a dalmata a legcukibb kutya” az kb mind hasznos valaszt adott. De ugy latom ezen az oldalon bun nem lenezni a masikat 🤷🏼‍♀️
2019. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!