Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a BABANEVEK- ről?

Figyelt kérdés

Kislány : Liana , Glenda , Násfa , Zsera

Kisfiú : Zerind , Léviusz



2019. jún. 24. 20:19
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
81%

Liana - elfogadható, bár inkább külföldi

Glenda- mint valami gyógyszer..

Násfa- akkor már miért nem Virág??

Zsera- nekem valami kaja ugrott be.

Zerind- fiú vagy lány?

Léviusz- na ez is valami gyógyszer.

Nem muszáj Erzsébetnek lennie hogy nagy ritka név legyen, de hát könyörgöm.. Maradjunk már egy értelmes határon belül.. Nem egy betegség hanem egy gyerek nevét szeretnéd kitalálni. Ráadásul olyan sok szép név van.

Pl: Lány : Nikolett, Viola, Zsófia, Henrietta, Melinda.

Fiú : Vince, Sándor, Konrád, Gábor

Ezek egyáltalán nem gyakoriak mostanában.

2019. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
91%

Inkabb akkor a tucatnevek kedves kerdezo. En elfogadom ha neked tetszik de nem attol lesz egy ember különleges vagy egyedi, hogy Liana a neve vagy Zerind.

Nekem is tetszenek a különleges nevek. Olyan nevek amiket nem ertenek felre majd, olyan ami egyertelmu az emberek 99%-nak, hogy az noi v ffi nev-e stb. Nekem bevallom nem teszenek ezek, valszleg visszakerdeznek, hogy mii? Sot lehet nem tudnam h a kicsi Zerind fiu v netan leany.


Tobbsege annyira tavol all tolem, hogy meg egy aranyhorcsognek sem adnam, nemhogy a gyerekemnek, de kivanom talaljatok meg az igazi nevet.

2019. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy ne legyen tucat név, de ezek vállalhatlanok. Talán még a Glenda, ami elmegy, bár az is mintha vmi gyógyszer név lenne. Tudom nem könnyű, mi is sokat vaciláltunk, hogy ne legyen se olyan név, amiből húszezer van, de ennyire ritka sem. Vannak nem túl gyakoriak szép nevek, körül kell nézni tüzetesebben.
2019. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

Hát ezek a nevek bizony meg se közelítik a Sándor, Melinda stb... 100ezredik neveket😃

Mellesleg nem falun lakunk hogy ilyen nevet kapjon :DD


Azért hogy gyűlölne engem amiatt hogy Lianának vagy épp Zerind-nek neveztem el , erősen kétlem .


Tovább várom a neveket! :)

2019. jún. 24. 21:39
 15/50 anonim ***** válasza:
93%
Hát ebben igazad van.. Nem közelíti meg egyiksem. Az én lányom Henrietta, lassan 3 éves de más kislánynak még nem hallotam ezt a nevet. És mi sem falun lakunk, sőt. Sok felnőtt még azt is megjegyzi, hogy korabelieket alig ismer ezzel a névvel, és nem is kell magyarázkodnom hogy ez egy lány név. Ha a mostani is lány lenne Debóra lenne. Hát még azt se nagyon hallotam. :D
2019. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

“Horány” vezetéknévhez aki tud neveket , az segítsen !

Koszonom 😊☺️

2019. jún. 24. 21:45
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ahhoz a Zseraesz a jo.



Amugy mi nagyvarosban (hat ha jol tudom Mo 3.legnagyobb varosaban) elunk es akad par Melinda meg Sándor... Lehet nem ennyire felvilagosult kornyek ez vagy nemtudom. :) sztem te add ezeket, ne alazd mar meg a gyereket egy Máriával Saroltaval, Katalinnal, Annaval, Istvánnal, Belaval vagy Attilaval. Nem eleg nagy nevek ezek neked. ;) ezek amolyan falusi paraszt nevek csak. Legyen Liana vagy

2019. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
76%

A felsorolt nevek nekem nem tetszenek, de nem is nekem kell, hogy tetsszen. Ha ennyire kulonleges nevet adaz szerintem adj masodiknak egy altalanosabbat is, hogy ha ugy van, felnottkent konnyen tudjon valasztani.


A vezeteknevhez en kb ezeket a neveket tudom elkepzelni, ami altalanosabb: Linda, Karola, Regina, Bernadett, Aurora, Szilard, Kornel, Mark, Levente

2019. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem gagyik ezek a nevek
2019. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
83%

Ha valaki csak a nevétől lesz különleges, az elég gáz. Nem nagy érdem, hogy ritka (lüke) nevet kapott a szüleitől. Talán mással kéne kitűnnie majd a tömegből és akkor Jóskának is hívhatják, nem az lesz a lényeg. A gyerek nem marad ám baba örök életére. Egyszer majd Násfa néni meg Zerind bácsi lesz belőle. (brrrr!)

De úgy cseszed el a gyerek életét, ahogy jólesik, te gyereked. Csak ne csodálkozz, ha 18 évesen farokfelvágva rohan megváltoztatni, mert addigra pont elege lesz belőle.

2019. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!