Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a BABANEVEK- ről?

Figyelt kérdés

Kislány : Liana , Glenda , Násfa , Zsera

Kisfiú : Zerind , Léviusz



2019. jún. 24. 20:19
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
86%

Liana - Liana, mint egy fogamzásgátló, vagy a Suzuki Liana;

Glenda -> Gelenda Gerenda :D

Násfa.. “ Van az a lány, Násfa, Hársfa, tudod..” Násfa egy násfát (arany nyaklánc) kapott a férjétől. Násfa betolja a kertkapu násfáját (tolózár) mikor elmegy otthonról.

Zsera - Zserbóó. Vagy a disznó zsera’.( nem anyakönyvezhető)

Zerind- hering?

Léviusz - mint egy görög/római akárki (Szerencsére ez sem anyakönyvezhető)


Amira, Herta, Amália, Hajnalka, Heléna, Korina, Norina, Zsanna, Zina,

Zille, Hermina, Helka, Leila, Polett,Inez,Méda, Írisz, Danuta,Zelina, Elvira,Tália, Flávia, Édua, Aletta,Indira, Lelle.. Ezekről a többség tudja, hogy lány név, mégsem annyira tömeg.


Azt ne felejtsd el, hogy jobb esetben 60-90 évre választasz nevet, nem csak addig, míg kicsi, cukika baba..

2019. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
42%

Különlegessel.A Násfa nem tetszik.A legszebb szerintem a lánynevek közül a Glenda.

Zerind a kisfiam úgyhogy egyértelműen a leggyönyörűbb nekem.A Léviusz nekem sok inkább Lévit adnék simán.

2019. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
28%
Nekem a Liana nagyon tetszik; a Glenda nekem kicsit idegen-hangzású, de egyébként szép; de mégegy; de ettől még akár el is lehet tekinteni; hogy nekem pl a Glendáról még pl egy fogkrém jut eszembe. De egyébként hangzásra tök klassz, meg ez pl nem sokat von le. A Násfa nevet nem tudom értelmezni; nem is tetszik; meg kicsit érdekes tényleg; keresztnévként abszolút nem tudom értelmezni ember számára; de növénynek, mint pl nyárfához hasonló, annak teljesen jó; Zsera; ez nincsen befejezve, ez csak úgy össze van csapva; ez így nem név, nem teljes név. Zavaró. A Zseraldina egyébként jobb; de nekem kicsit idegen-hangzású; meg kicsit kacifántos, de összességében nem nem rossz név. Amire még hasonlít, az a Vera; ilyen formában nem adnám ; viszont Veronika formában sem adnám, mert úgy sem tetszetős ez számomra. A Zerind meg a Léviusz nevek pedig tetszenek; különösen a Zerind az nagyon; de a Léviusz most, hogy így belegondolok; kicsit olyasmin hangzik, mint pl "lé + viasz", de egyébként meg teljesen rendben van; ez csak egy apró észrevétel; mert egyébként meg rendben van, és jó a név. Amúgy a Líviusz nekem tehát kicsit jobban tetszik, de a Léviusz is jó nagyon. A Zerind meg a Líviusz meg kifejezetten cool!! :) Szóval én amúgy ezek közül a Lianát és a Zerindet adnám. :)
2019. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
86%

"Mellesleg nem falun lakunk hogy ilyen nevet kapjon :DD"


Tehát szerinted Erzsébet, Péter, János... Stb csak falun van? Szerinted attól különleges lesz a gyereked mert ilyen röhejes nevét adsz neki?

Tényleg ilyen ostoba vagy, vagy csak megjátszod?

2019. jún. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
54%
Nem tucatnév, de azért 12 válaszolóból csak volt egy, akinek így hívják a gyerekét :D
2019. jún. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó, viszont olyan is volt akinek Zerindnek hívják a fiát, tehát a te logikáddal élve az is tucatnév? :-D



Kérdező, a te neveid nagyon nem tetszenek. Nekem is különleges nevem volt bántottak is miatta sokat így megváltoztattam. Semmivel sem lesz több a gyereked csak mert 4-5 éves koráig nem tud bemutatkozni rendesen.


Ha csak ezek lennének akkor a Liana és Zerind de egyik se tetszik. Zerindről mindig Nagyzerind település jut eszembe, Liana meg túl feltűnősködő, akkor is ha most elég felkapott lett, hármat is ismerek a 3 év alatti korosztályban, és meg fogsz lepődni, de falun. Általában faluban divat minél extrémebb nevet adni.


ami különlegesebb de nekem tetszik:

Hornyák Karolina

Hornyák Alina

Hornyák Liza

Hornyák Edvin

Hornyák Henrik

Hornyák Erik

2019. jún. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
72%
Adjal cmi röhejes nevet, es legyen vele tucat, hisz most ez a divat.
2019. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
82%
Nem, kérdező, nem tucat nevek, hanem nevetségesek. Vannak nem tucat nevek a normálisabb fajtából is, például Zsofia, de most csak egyet írtam hasra ütés szerűen. Kérlek, nem ettől lesz egyedi a gyereked. Glenda? Zsera? Léviusz? Könyörgöm, van neked ízlésed?
2019. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
26-os: épp a Zerindre értettem.
2019. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ismét egy senki, aki egy névadással akar valaki lenni. :)

Add csak ezeket, biztos illik hozzátok.

2019. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!