Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti egy éven aluli gyereket...

Ti egy éven aluli gyereket hagytátok "magára" pár napra?

Figyelt kérdés

9 hónapos a fiam. Az egyik barátnőmnek el kell utaznia Stockholmba 2 napra, és elhívott magával. Szállás adott ott és a repjegyem is állja, csak ne kelljen maga mennie.

Én persze igent mondtam rá, mióta szültem nem sok helyen voltam, maximum 4-5 óra volt a legtöbb amit távol voltam.

A férjem marad a babával, amúgy nagyon jól elvannak, igazi apatípus. Pelenkáz, etet, altat, fürdet, stb mindent csinál amúgy és nagyon ragaszkodik hozzá a baba, szóval ettől nem félek, hogy nem lesznek el.

De kicsit bűntudatom is van, hogy elmegyek :(

Ti voltatok így, hogy másra hagytátok az 1 éven aluli babócát?


2019. júl. 23. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
dehát nem magára hagyod.. hanem az apukájával lesz ! ráadásul csak 2napra.az meg ugyis pikk pakk letelik. legalabb kicsit kikapcsolodsz. ne legyen lelkiismeret furdalasod.
2019. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek nem csak a tiéd, hanem kettőtöké. Teljesen rendben van, ha pár napig csak az apja lesz vele :)
2019. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Az apjára hagyod akivel jól elvan. Ne legyen bűntudatod. Az anyáknak is kell egy kis szabadság. Tehát jó szórakozást :)
2019. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Amennyiben az etetést is meg tudja oldani apa (láthatóan igen), akkor simán. Enyém nagy cicista volt, így nem tudtam volna otthon hagyni pár óránál tovább (magam miatt sem).


Jó szórakozást!

2019. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan menj és érezd jól magad.
2019. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Én hagytam őket az apjukra. A nagyobb 2 éves volt, a kisebb 10 hónapos.

Külföldön élünk és meghalt apukám, temetésre jöttem haza, de a gyerekeket nem akartuk hozni, így ők ott maradtak a férjemmel és én jöttem haza csak 4 napra.


Szerintem ne legyen bűntudatod, az apjával lesz, nem egy idegennel.

2019. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem magára hagyod, hanem az apjával! Jó mulatást! :)
2019. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Én nem tudnám magára hagyni az ilyen pici gyerekem, de ha neked megy, akkor hajrá. De arra azért gondolj hogy ha baleset éri vagy beteg lesz nem tudsz hozzá rohanni.
2019. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Apának is bűntudata van, ha elutazik pár napra? Nyilván nem.
2019. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha az apja menne el két napra, azt is úgy mondanád, hogy "magára" hagyta? Fenét, rád hagyta, aki az anyja vagy, te meg ha elmész, akkor rá hagyod, aki az apja, ugyanolyan szülő, mint te. Mindent képes megcsinálni, amit te, gondolom nem szopis már a baba, ha felmerült, hogy elmész két napra, úgyhogy gond nem lehet. Lehet, hogy kicsit nyűgösebb lesz, de gondolom akkor is az lenne, ha az apja menne el két napra, ez azért nem a világ vége.
2019. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!