Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti egy éven aluli gyereket...

Ti egy éven aluli gyereket hagytátok "magára" pár napra?

Figyelt kérdés

9 hónapos a fiam. Az egyik barátnőmnek el kell utaznia Stockholmba 2 napra, és elhívott magával. Szállás adott ott és a repjegyem is állja, csak ne kelljen maga mennie.

Én persze igent mondtam rá, mióta szültem nem sok helyen voltam, maximum 4-5 óra volt a legtöbb amit távol voltam.

A férjem marad a babával, amúgy nagyon jól elvannak, igazi apatípus. Pelenkáz, etet, altat, fürdet, stb mindent csinál amúgy és nagyon ragaszkodik hozzá a baba, szóval ettől nem félek, hogy nem lesznek el.

De kicsit bűntudatom is van, hogy elmegyek :(

Ti voltatok így, hogy másra hagytátok az 1 éven aluli babócát?


2019. júl. 23. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Sőt ha apával mennél és nagyira hagynád az is rendben lenne. Ne parázz. Kapcsolj ki. Pihenj.
2019. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki ilyen simán magára hagyna egy 9 hóst kérlek nyugtassatok meg hogy nincs gyereketek és nem is lesz.
2019. júl. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagy csak normálisan neveli a gyereket és nem csinál belőle csüngő majmot? Ugye tudod hogy ez a "nem hagyom magára szegenyt" ez nem a gyerekről szól. Ha normálisan van nevelve a család több tagjával is boldogan elvan. Ez mind árról szól, hogy TE képtelen vagy leszakadni a gyerekről. Ez nem baj. Engem nem zavar, de leszel kedves nem leszólni másokat akik nem úgy élik az életüket,hogy a köldökzsinór nincs elvágva...
2019. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!