Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mai világban meghökkentő hogy...

Mai világban meghökkentő hogy csak üveget kap a babám?

Figyelt kérdés

9 hónapos múlt.

3,5-4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást.Kecskeméti,Hipp főként de néha kp univert még ritkábban hamét.

Egyszer kapott dmeset.

Ebben a hónapban is csak hipp ételek vannak elraktározva. Mindenféle íz változatosan a korának megfelelően. De még így is megválogatom mert aprómagvast nem kap.

Nem vagyok konyhatunder na, mosogatáson kívül nem nagyon tevékenykedek a konyhában.

Még egyszer sem kapott általam kocsvasztottat.


2019. aug. 1. 19:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%
Nekem furcsa de semmi közöm hozzá ha nektek így jó! Szoktam én is adni főleg gyümölcsöset mert érdekes módon a natur gyümölcsöt nem szereti. De nem válogat szoval nem nagyon fordul elő hogy főzök és ki kell öntenem. Akkor több üvegest kapna. Tényleg nem nagy melo ám elkészíteni ha megis meggondolod magad. Sztem egy rossz van benne hogy olyan egyenizuk van az uvegeseknek.
2019. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem igazán ette az üvegeset,pedig mindig volt itthon vész esetére, az tetszett neki amit én főzök. Van kiskert nálunk, meg a mamáéknál is, gyümölcsfák, szóval tudom a kaja eredetét. Nem nagy munka 1-2 zöldséget, husit megfőzni, turmixolni. Később a mi kajákat ette, kivettem neki, utána fűszerezten sóztam az ételt magunknak. Örökké meg nem etetheted bébiétellel mert nem vagy konyhatündér!?
2019. aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
És ti mit esztek? Nő létedre büszke lehetsz magadra, hogy nem tudsz főzni.
2019. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!