Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 honapos babám kizárólag...

3 honapos babám kizárólag tápszeres. Adhatok e neki egy egy kiskanál gyümölcs levet néha néha? Arra gondoltam amelyikre rá van irva hogy 4. hónapos kortól. Vagy várjam ki mindenképp a 4 honapot?

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 00:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Plusz mi a fenének nyitnál ki egy egész üveg gyümölcsöt, hogy adj neki 1 kanállal, aztán kidobd a csába a többit?

Idős rokonok tanácsait leszarni, 5-6 hónapot sallalázva kivárni, és ahogy írták, nem ültetni, nem vezetgetni, mikuláskor nem csokimikit nyalogatni, bébikomppal inkább befűteni, mint használni. Hajrá! :)

2019. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

11, "bébikomppal inkább befűteni"


Csak azért ne, mert műanyag! ;)

2019. okt. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Nincs védőnőd?Talán ő ezt jobban tudná!
2019. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védőnő, hogy 4 hónapos korától kezdjem el a hozzátáplálást. 6 hónapos kort állítólag a kizárólagosan szoptatott babáknál javasolják. Mindenki beszél össze-vissza. Annyira nehéz így "jól" csinalni. :(
2019. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nos. Válaszolok egy két hozzászolásra..

A szoptatás nem azért maradt elvmert azt mondták hanem azért mert a hetedik napon sem indult be a tejem, ha én ott a kórházban nem könyörgök hogy csináljanak valamit akkor lehet még mindig ott lennénk mert ugy le fogy.. Vért izzadtam egy héten keresztül de akkor sem tudtam kifacsarni magamból 60 ml sem a kettőből.. Szerintem hogy a tápszer mellett döntöttem attól még nem vagyok szar anya hogy nem hagytam éheztetni a gyerekem.. A másik az a védőnő azt mondta várjam ki vele a négy hónapot mert szépen is fejlődik, nagy baba, igen van rá példa hogy előbb adnak a szülök nekik.. Ez mindenkinek a saját döntése igazából nem törvény szerü az hogy ha 20. Án lesz 4 hónapos akkor akkora baj lenne ha 18.án kostoltatná meg vele.. A másik pedig annyi minden hülyeséget össze vesz az ember nekik amire abszolút semmi szükség nincs hogy nem hiszem hogy az a 300 foritos bébi ital vinne a csődbe..

2019. okt. 8. 09:57
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, mutass már egy olyan hozzászólást, ahol bíráltak vagy kioktattak azért, mert tápszeres a babád! Nem értem ugyanis mire fel ez a vehemens kifakadást arról, hogy neked nem volt tejed.

A hozzátáplálás kérdése oedig igenis fontos, és a fontossága nem a bébipapik büdzsére való kihatásában mutatkozik meg. Nem véletlenül vannak az ajánlások, hogy mikortól mit lehet adni, ugyanis későbbi betegségeket, allergiákat lehet előidézni a nem az ajánlásoknak megfelelően végzett hozzátáplálással. Hisz a baba gyomra, immunrendszere köszönőviszonyban sincs egy felnőttével.

2019. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!