Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Rosszul etetem a babámat?

Rosszul etetem a babámat?

Figyelt kérdés

babám mindjárt 10hónapos, nem eszik változatosan.éjjel kétszer eszik tápszert (200ml)nappal3szor megint ennyit.egyszer fogad el tejpépet, gyümit, zöldséget, húst egyszerűen pár kanál után nem kér.nem tudom rávenni, hogy egyen ilyeneket, kiváltani étkezést meg pláne nem,türelemesen próbálom, de mégsem megy,valamit biztos elrontok:((

Probáltam kaja elött, után, közte is eteni mikor még csak kicsit éhes, de nem izlik neki.krémturot szereti és kb ennyi.félek nehogy baja legyen mert nem eszik mást, pedig biztosan igényli a szervezete.ha mi eszünk akkor néha pici falatokat bekap, de ez kevés.mas is volt igy??


2014. okt. 30. 16:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9kg és 74cm.jol néz ki, tápiban jó evő:))Éjjel probáltam kevesebbet, de éhes,ma az ebéd megint befuccsolt,3/4ed órán át kb 3falatot tudtam adni neki.aztán csak tejpép letta a vége.uzsira egész kicsi májkrém.a dokink azt mondta 5ször mehet a táp.nekem soknak tűnik, és pénzben sem gyenge.másfál hetente 8000.és ez csak a tápi.mindig probáljuk az evést de max kostolásnak mondhato.
2014. okt. 31. 17:36
 12/14 A kérdező kommentje:
Ma bolonyai volt az ebéd, kanállal adtam de bezárta a száját, akkor valahogy az ujjammal adtam és képzeljétek ugy megette az egeszet, biztos bántja a kanál a ,,fogát,,.szegényke..remélem lassan rájön, hogy ez finomabb mint a tápi
2014. nov. 1. 16:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy ő csipegessen a tányérból! Hátha az jobban érdekli. Kenyérkatonát, répát felkockázva, banánt, almát, stb.
2014. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen azt is csinaljuk, két nap alatt megtanulta felvenni.és sokszor a szájába is talál:))meg hagytam kicsit fürdeni benne, na az nagyon megy:))most két nap már csak 2szer eszik tápit, azt éjjel és korán reggel.ha valami nem elég pépet adok.köszi minden választ, de ha még van ötlet annak örülök!!
2014. nov. 3. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!