Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kinek valt be a teaztatas...

Kinek valt be a teaztatas ejjelre? Nalam nem mukodik es kb en vagyok a szar anya mert nem jol csinalok semmit.

Figyelt kérdés
Mindenkitol azt hallgatom,h miert nrm adsz ejjelre teat? Nem kel fel,nem jo h ennyit eszik ejjel is mert azert nem aludja at az eszakat mert tele a hasa....,ne vedd fel ha sir mert felkaptatod stb.egy honapos a fiam miert kene eroszakkal at aludni az eszakat?!!!
2018. jún. 21. 12:22
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Koszonom mar aggodtam erte h tobbet eszik gyakrabbam kel.
2018. jún. 21. 13:40
 12/28 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, soha egy korty teát nem ittak. Kínálgattam őket néha vízzel, de inkább csak akkor kaptak rá az ivásra, mikor már kanalasakat is ettek. Éjjel 1-2x keltek enni 3 illetve 2,5 hónapos korukig. Van, akinek ez a többszöröse. Ez van, nem a semmiért van otthon anyuka, mondd el a kedves ismerősöknek. Nem tudom ők mennyire lennének megsértődve, ha sírnának vmiért, és a kutya rájuk nem nézne, senki nem kérdezné meg, mi a bajuk. Szerintem alapvető emberi tulajdonság(nak kellene lenni), hogy megvigasztaljuk a másikat, akármennyi idős. Bár én se kapkodtam fel azonnal őket, volt, hogy elég volt egy kis simi, és aludtak tovább. De olyan is volt, hogy egy bennragadt büfi miatt sírtak, érdekes lett volna, ha abbamarad a sírás anélkül, hogy felvettem volna. A lényeg, hallgass az ösztöneidre, ha kapsz tanácsot, köszönd meg, és tégy úgy, ahogy jobbnak látod! :)
2018. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, de azért az a te hibád is, hogy nem olvasol utána semminek és a védőnőt, gyerekdokit sem kérdezed meg. 1 hónapos babát nem is szabad teáztatni! Én nem szoptattam és 3 óránként adtam a tápszert éjjel is, mert így mondták. Aki szoptat (amennyire én tudom) általában akkor szoptat amikor kér a baba, éjjel is (igény szerinti szoptatás).
2018. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Na nekem meg pont azt mondta a gyerekorvos, hogy jól etessem tele elalvás előtt hogy ne keljen fel, tea meg kb tiltó listás nálunk...

Én amúgy nem hallgattam senkire, úgy csináltam mindent ahogy a babám szerette volna.

(Amúgy én felnőttként nem ihatok már teát lefekvés előtt vagy 2 óráig, mert akkor csomószor felkelek pisilni 😅)

2018. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg csesztetnek én bekamuznám hogy milyen jól alszik éjjel, egy szösszenet sincs és kész! Van így is elég dolgod, nem kell még hogy feleslegesen idegeskedj mások miatt is..
2018. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Norman Bates ***** válasza:

Szepen lassan egyre hosszabbakat fog aludni, ne teaztasd... Nekunk is eloszor evett ejfel, 3, 6 etc, aztan szepen lassan alidt pocit hosszabbakat. Kb 8-9 hetes kora ota csak hajnalban kelt enni es visszaaludt reggelig.

Most 12 hetes, 8 korul megy aludni, 3-4 kozott kel enni es 7-8 ig alszik. Sose teaztattam, csak annyi h ejszakai evesnel nincs jatek meg bulizas, csak tiszta pelus, kaja es megy vissza a kisagyba.

2018. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Kedves 13, az a baj, hogy ahány ház, annyi szokás, és mindenki csak a sajátját látja jónak. Én ha pl a dokinkra hallgatok, 3, majd 4 óránként van etetés, közte tea. Más ügyekben szuper orvos, de az evés-alvás igényt a babáimra bíztam. (Kivéve az első 2-3 hetet, mert eléggé sárga volt mindkettő, átaludták volna az egész napot evés nélkül.) A védőnőnk javaslata már jobban közelítette a valóságot, és maximálisan elfogadta, hogy úgy esznek, ahogy.. nem robotok mindig ugyanolyan igényekkel.
2018. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
En mar annyit hivtam a dokit es a vedonot ,h kb mar ugy veszik fel a telot h nevetve... A doki mar mondta h adjak teat mikor szekrekedese volt! Szoval olyat ne irj h en nem olvasok utana,mert volt olyan ,h mig aludt orakig bongesztem a neten anyukak mit irnak,mert nehez elso babaval es nem akarok rosszul csinalni semmit! A doki vedono kb annyival le raz ,h ez normalis es amen,en meg allok a gyerekkel h mi a baj mierf sir?
2018. jún. 21. 14:23
 19/28 A kérdező kommentje:
Nekem ia tapszeres,eleinte 3 orankent kel enni most mit csinaljak ,ha 2 orankent es orsit ahogy oda adom a tejet csend van es eszik.Akkor szenvedtessem mert 3 orankent kene enni??????
2018. jún. 21. 14:24
 20/28 anonim ***** válasza:
Hát, én adtam neki akár 2 óránként is, kicsit húztam az időt azért, szóval inkább két és fél óránként adtam, de ha bőg, akkor persze gyakrabban kell, mint 3 óra, csak nem akartam, hogy rászokjon a két órára. 1 hónaposan éjjel már 5 órát aludt (keltettük, mert kis súlyú volt), aztán egyre többet. Az itatásrol nekem mindenhol azt mondták, hogy nem szabad tápszeres babát itatni és mi sok helyen voltunk, mert refluxos volt, és előtte fertőzése is volt, sehol nem adtak neki vizet, vagy teát. Éjjel ha nem adsz neki tápszert, akkor csak tovább fog bőgni, a teától éhes marad.
2018. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!