Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kinek valt be a teaztatas...

Kinek valt be a teaztatas ejjelre? Nalam nem mukodik es kb en vagyok a szar anya mert nem jol csinalok semmit.

Figyelt kérdés
Mindenkitol azt hallgatom,h miert nrm adsz ejjelre teat? Nem kel fel,nem jo h ennyit eszik ejjel is mert azert nem aludja at az eszakat mert tele a hasa....,ne vedd fel ha sir mert felkaptatod stb.egy honapos a fiam miert kene eroszakkal at aludni az eszakat?!!!
2018. jún. 21. 12:22
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nekem meg jol fejlodik azzal nincs baj ,3380 szuletett es mot 5560 gramm.Mostanaba ilyen nyugos ,sirdogal ,sokat eszik semmi se jo .
2018. jún. 21. 15:12
 22/28 anonim ***** válasza:
1 hónapos babának anyatejen kívül semmit sem kell kapnia. Én azt javaslom, hogy várd meg, amíg letelik a gyermekágyas időszak. Utána meg lehet próbálni bevezetni a 4É-t. (Étkezés, Ébrenlét, Édes álom, Én) kezdetben 3, később 4 órás ciklusokban ismétlődik az etetés, a játék, és az alvás. Amíg a baba alszik, van időd magadra. +- 20 perc csúszás "engedélyezett". Nem mindenkinek szimpatikus ez a módszer, mert nem teljesen igény szerint történik a szoptatás, és van, akinek nem tetszik, hogy egy kisbabának napirendje van. Nekem sem szimpatikus az elmélet, a gyakorlatban viszont megmentett az elmebajtól. ;) a rokonoknak meg mondd azt, amit hallani akarnak. Én is azt mondtam anyósnak, hogy kapott a 3 hónapos gyerek tejbegrízt. Nyüstöltek vele, hiába mondtam nekik a jelenlegi csecsemőtáplálási elveket. A végén rájuk hagytam. Persze, kapott a gyerek tejbegrízt, krumplipürét, és megnyugodtak.
2018. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
:)) na ez az a hozzataplalas is minek 3 honaposan? Nekem is mondjak h mar kell bezzeg a mi idonkben mar 5 honaposan ettek mindent duma:)))?
2018. jún. 21. 15:38
 24/28 anonim ***** válasza:
Azért, mert amikor mi voltunk kisbabák, akkor úgy gondolták, hogy 3 hónaposan kell elkezdeni a hozzátáplálást. Most a 6 hónapot mondják. De vannak kutatások, amik arra világítanak rá, hogy a 6 hónapig csak anyatej mégsem olyan jò. Sok baba nehezen fogadja el az új ízeket, ha 6 hós koráig csak szopizik. Tehát 1-1 kanállal kóstoltatni korábban is lehetne. A sok babasírást nekem a hordozókendő oldotta meg. Persze kaptam az ívet, hogy elkapatom és sosem fogom tudni letenni.
2018. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Az én fiam lassan kilenc hónapos de még eszik egyszer éjjel. Még ő se kap teát csak vizet napközben, nem még egy egyhónapos. Ne hallgass olyanokra akiknek se kompetenciáját se közük a dologhoz ( pl nem nekik kell felkelni hozzá éjjel, akkor mit dumál bele)

Bocsánat a durvább hangvételért, de mikor ilyen pici babákról van szó mindig kiakadok.

2018. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Norman Bates ***** válasza:
1 honaposan 5,5kg?? Enyem 3450grammal szuletett es 8 hetesen mertek kereken 5000 grammot :/
2018. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Hat ennyi..nem tudok mit kezdeni vele a doku azt mondta normalis h a babak ennyit is hiznak.
2018. jún. 22. 16:39
 28/28 anonim ***** válasza:
Ne halgass senkire csak az ösztöneidre,a teáztatás ilyen korán még nem javasolt.Engem sogornöm hurogott le hogy hogy a 8 hetes babámnak már turokrémet kéne ennie mert bizony az övéi ilyankor már edtek.Hozzá teszem mindeggyiknek emésztési problémalya lett,az én lányom 2,5 hos koráig 2×kel éjjel enni.
2018. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!