Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit csinálok rosszul a hozzátá...

Mit csinálok rosszul a hozzátáplálásnál?

Figyelt kérdés
KB 1,5 hónapja próbálok adni neki különböző ételeket, de a száját nem akarja kinyitni. 2 napja már legalább elértem azt, h kinyitja(kajától oklendezett) , de ma ma megint rázta a fejét, ki se nyitotta a száját. Kétségbe vagyok esve!

2019. márc. 12. 15:11
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Köszi, h válaszoltál. Rendes vagy. A száj nyitással mi is épp így voltunk. Megtanult csukott szájjal nevetni, és mikor valamiért kinyitja, akkor csempészem bele neki az ételt. Gabonapépekkel nem vagyok tiszt ában, azt meg nem kapott. Melyik jó?
2019. márc. 13. 10:32
 22/31 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, h buta kérdés, de friss alma levét adtad neki ugye? Lereszeled, kinyomkodod és úgy?
2019. márc. 13. 10:35
 23/31 anonim ***** válasza:

Igen, frisset, a klasszikus üveg reszelővel lereszelve, szűrve, nyomkodva.

Gabonapépekből dm-es 3 gabonás és milumil 7 gabonás is jó. Én sűrítésre használom őket.

2019. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem bevalik nálunk is ez a módszer.koszi a segítséget.majd jelzek valamelyik nap, h haladunk.🙂
2019. márc. 13. 16:28
 25/31 A kérdező kommentje:
Hmmm... hát mit mondjak? Nem nagyon vált be az almalé módszer,sajnos.Pedig párszor elotte próbáltam anyatejes kanállal adni. Az sikerült. Ahogy áttértem az almalére, minden úgy ment, ahogy azelőtt.😔
2019. márc. 22. 20:51
 26/31 A kérdező kommentje:
*anyatejet kanállal
2019. márc. 22. 20:53
 27/31 A kérdező kommentje:
Lehetséges, h ennyi hónaposan nincs megérve a hozzátáplálásra?
2019. márc. 22. 20:54
 28/31 anonim ***** válasza:
7 hósan? Persze hogy lehet. Adj neki időt.
2019. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de jutottál előre anno?

Ugyanez van nálunk .

Már 10 hós a babám, 2. Gyerek, komolyan megszenvedtem azzal hogy a száját kinyissa.

De még most sincs kivàltva egy étkezés sem.

És tápszert se eszik eleget

2020. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ezért jó, hogy az első engem megeddzett. 16 hónaposan is csak tápszert evett, ha fejem tetejére álltam is. Utána pedig gondolt egyet és a tápszert se ette, de rendeset se. Mégis itt van még mindig, 5 évesen. 😂

Tesója eszik mint a kisangyal, pedig nála se csináltam másképp.

2020. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!