Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Na szóval bonyolult helyzet...

Na szóval bonyolult helyzet de bejelentettem a főnököknek hogy terhes vagyok erre ő azt mondta ki vagyok rúgva még aznap táppénzre vett az orvosom veszélyeztetett ként?!

Figyelt kérdés
Kérdésem hogy most mit fogok kapni még meg nem szülők? És a szülés után a 365napom az meg volt

2017. ápr. 29. 16:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. Tudom hogy igy van, de mégis sokan megteszik próbaidő alatt, és csak néhányan vállalják a pereskedést terhesen a munkáltatóval. Plusz elég egy írásbeli figyelmeztetés előtte hogy máris úgy tűnjön hogy nem a terhesség az ok hanem mondjuk hibát vétett, hanyagul végezte a munkát stb.
2017. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kérdező mi lett végül?

Nálam is ugyanez volt a szitu, aztán rájött, hogy csak rendkívülivel mondhat fel így felszólítást kaptam mindenféle mondvacsinált indokkal és ugye akkor már következő alkalommal kirúghat rendkívüli felmondással. Erre figyelj azért. Én a felszólítás után egyből táppénzre mentem így már nem volt több indoka arra, hogy kirúghasson.

2017. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!