Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kaphatok e méltányossági...

Kaphatok e méltányossági alapon csedet és gyedet?

Figyelt kérdés
Nincs meg pontossan az egy évem! 2017 október 11töl december 14ig, voltam bejelentve, és most pedig 2018 január 15.töl van folyamatos munkaviszonyom október 31re vagyok ki írva, tehát csak pár nap hiányzik ha jól számoltam.
2018. júl. 19. 12:20
 51/95 A kérdező kommentje:
Amúgy a szüleim szoktak ilyen csöveseken segíteni, kisöprik anyáméknal az udvart osszeszedik a lehullot leveleke stb,és kapnak érte pár forintott, nem kéne adozzanak belőle?
2018. júl. 19. 21:21
 52/95 anonim ***** válasza:
50%
Sződd még egy kicsit a mesét.
2018. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
55%
Ahelyett, hogy veled csináltatnák te kis mesenondók gyöngye ;)
2018. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
52%
Csinald meg te, az a kis zsebpenz neked is jol jonne😋😋😋
2018. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
35%
De kéne.
2018. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, buta vagy és ennyi. Anyádék miért nem a léhűtő pároddal csináltatják meg a kerti munkát? Facebookon már kunyerálsz ingyen gyerekcuccokat?
2018. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 A kérdező kommentje:
Páromnak van elég munkája ne aggódj, léhütö bár ennyire lenne mindenki léhütö, egyedül nevelkedett fel, nem volt szülöi segítsége, apja meghalt mikor ö 2éves volt, abból a penzböl amit magának megkeresett abból kellet iskolába járjon,16évessen a maga ura volt, és mára már van egy háza megvan a jogosítványa, van egy kocsija, és gyereke is van, tehát tényleg elég link pali!! :-)
2018. júl. 20. 07:15
 58/95 anonim ***** válasza:
54%

Bár lenne a NAV-nak egy portálja ahova ezeket be lehetne jelenteni és a rendőrség segítségét kérve IP cím alapján kinyomozni ki ő, és megindítani szépen ellene a megfelelő eljárást.


Okoska! Akkor végképp áruld már el, hogy miért nem adózik a párocskád, ha ilyen jól megy... ?


És mit gondolsz mikor fog szemet szúrni a NAV-nak, hogy ház van, autó van, gyerek van 52 ezer forintból?


Szerencséd, hogy itt megvéd a névtelenség!

2018. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 A kérdező kommentje:
Aztán sokra mennél vele, a háza nem Magyarországon van apja után örökölte! A kocsi nincs a nevén,családon belül vettük nem lett átiratva!! Kölcsön adási szerzödes lett csinálva, még 3 év és átlesz iratva!
2018. júl. 20. 07:35
 60/95 anonim ***** válasza:
26%

Mondtam, hogy mindenben csaltok.


Alig dolgoztal valamit, de kovetelozni tudsz...

2018. júl. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!