Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kaphatok e méltányossági...

Kaphatok e méltányossági alapon csedet és gyedet?

Figyelt kérdés
Nincs meg pontossan az egy évem! 2017 október 11töl december 14ig, voltam bejelentve, és most pedig 2018 január 15.töl van folyamatos munkaviszonyom október 31re vagyok ki írva, tehát csak pár nap hiányzik ha jól számoltam.
2018. júl. 19. 12:20
 71/95 babyboom567 ***** válasza:
51%
Van külföldön házatok de azon a kb 40000 forinton rugózol ami a gyes meg a gyed között van?
2018. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
71%

Ez egy gyökéééééér! :D


A meséje szerint él mint hal a vízben. De közben meg lerágja a körmét hogy kap-e méltányossági gyedet.. :D

És persze jogász szülők annyira sem nevelték meg, hogy tudja mi jár és mi nem! Illetve, hogy támogatják a semmirekellő lányukat, a semmirekellő párjával együtt.


Kérlek mesélj még!

2018. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 A kérdező kommentje:
Háza a páromnak van semmi közöm hozzá ha úgy vesszük ugyanis hivatalossan nem vagyunk együtt pár éve lakik Nálam!A gyesem 26.500ft a gyed ennek a haromszorosa, eszembe se jutott volna ilyen hűlyesegekkel foglalkozni ha a munkahelyemen nem mondják hogy ők majd elinteznek mindent, pár papírt kell ki töltsek, automatikusan intézi a munkahelye, ha meg már így van miért nem?
2018. júl. 20. 09:05
 74/95 anonim ***** válasza:
66%
Ez a mese addig volt igaz,amíg a kérdést feltette,és az első kommentjei közt írta,ha nem kapja meg a méltányosságit,akkor csak az apuka 52 ezer forintja lesz a gyesen kívül.Onnantól kamu az egész.De legalább annyi esze lenne valakinek,ha már szövi a fonalat,hogy olvasson vissza.Akkor nem üti egyik mondata a másikat,és talán még el is hittük volna. De persze ehhez némi iq szükségeltetik,amiben itt igazán híjján van.
2018. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
77%
Milyen szó az a "szügég"? :DDD Utálom a gyk nyelvtannácikat, én is szoktam elgépelni karaktereket de ez már a masszív butaság és írástudatlanság. Dehogy vannak neked ügyvéd szüleid. Van neked is kb. 8 elemid mint a feketéző pasikádnak aztán számoljátok a forintokat. Nem hiába rugózol méltányossági cseden.
2018. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs erröl az egészről, amit a mello helyen mondanak azt mondom és úgy csinálom!! Csak tudja ott az nö mit hogy kell e el óta foglalkozik ezzel, ö erőltette a dolgot eszembe se jutott volna, de hát azt mondta amit lehet az kell igényelni. Mivel az nagyobbik gyereket 'egyedül neveltem' akkor még a szüleimnel laktam minden támogatást megkaptam rá ingyen eszik az oviba erzsebet utalvány stb stb, pedig szükségem nem volt rá, dehat ez járt miért ne vettem volna igénybe :-)
2018. júl. 20. 09:28
 77/95 anonim ***** válasza:
75%
Ezt mondom én is, de annyi esze sincs, hogy észrevegye, ha ellentmond saját magának. Most meg nem bírja elviselni, hogy a lőtéri kutya sem hisz már neki, úgy csinál, mintha nem érdekelné, közli, hogy lezárta a témát, de visszajön még magyarázkodni, amivel csak még beljebb kergeti magát az erdőbe és annyira összezavarodik, hogy arra sem emlékszik már, hogy előzőleg miket írt. odabiggyeszt egy "szmájlit", hogy lazának tűnjön, közben otthon rágja a kefét, hogy miből fog megélni. A gyerekeket sajnálom azért, ennyire nyomorult szülőket senki sem érdemel. Ráadásul a szülőanyja még kamukiráylnő is, akinek a helyesírás is komoly gondokat okoz és van annyira ostoba, hogy azt gondolja ha sokáig bizonygatja, majd a végén lesz aki elhiszi, hogy abból a családból jön, amit vizionált magának.
2018. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
75%

" nyugdíj stb, mire nyugdíjba mennek már nem lesz nyugdíj, akkor minek is?? "hova lesz ez a rengeteg pénz? Nyugdíjat mi den lofaszt fizetsz és vonnak mégis mire?"


Hová lesz kérdező?Az olyan adócsalók viszik el, mint amilyen te is vagy a pároddal együtt.

2018. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
70%
Az ovszer jobb megoldas lett volna.
2018. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 A kérdező kommentje:
Az óvszer igen, es nagyon kényelmes is :-) használj belőle sokat :-) nekem nincs rá szükségem.
2018. júl. 20. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!