Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A te gyerekednek jót tett az...

A te gyerekednek jót tett az online oktatás vagy inkább rosszat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 14:14
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%
Ohhh, ezt nem tudtam :// ( 17-es vagyok)
2020. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%
Még nem biztos, de beszélgetnek róla. Barátnőm is kiakadt, mert olyan leckéket kapott a gyerek folyamatosan, amit egyedül nem tudott megcsinálni. Ha nem küldték időre 1-es, ha beküldte, azt mondta a tanár, hogy mit osztályozzon, a szülőket?!
2020. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
54%
Hát igen ez nagy probléma, hogy a tanár nem képes egy kis magyarázatot sem adni a tananyaghoz. Irodalomból van egy tanár a YouTube-on aki a saját osztályát tanítja, de málunk is azt használják és elég jó. Általában azt mondják, hogy van a neten sok videó keressünk, de olyan kérdéseket tesznnek fel amik sokszor nincsenek is benne.
2020. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk az alsós fiamnak elég jó segédanyagokat küldtek, nem panaszkodom. De ha nem ülök oda vele, soha neki nem állt volna egyedül.

A lányomnak felsőben ugye már sok tanára van. Némelyik elég sok jó anyagot küldött, némelyik kritikán aluli.

Az tény, hogy a szülőknek oda kellett tenni magukat, mert pl. a matekot nekem kellett elmagyarázni. Angolból meg annyit írt a tanár, hogy a google fordítóban hallgassa meg a kiejtést. Remek. Nem tudott volna rögzíteni akár telefonon egy pár perces hanganyagot?

De tudják is a tanárok, hogy a szülők segítenek, csak attól függetlenül azért értékelhetnék. Erre az a válasz, hogy ez nem a gyerek tudása, minek osztályozzuk?! Akkor minek küldték a dolgozatot?

2020. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
54%
Jót tett, magam is meglepődtem, hiszen én bajlódtam vele. A legjobbak közé feltornázta magát az osztályba. Talán érdemes lenne a jövőben bevezetni az online oktatás lehetőségét, mivel sokan írják, hogy jót tett nekik vagy a gyereküknek. Aki úgy gondolja, hogy meg tudja oldani és eredményesebb a gyerek otthon tanulása, annak tanulhasson otthon a gyereke.
2020. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
54%
#24-es, hát nem semmi. Nálunk nem csak a tanár, de még az igazgató is megdícsérte külön a szülőket. A tanár pedig értékelte a gyerekeket is, mert az igenis az ő tudásuk. Visszament a gyerek az iskolába, de úgy, hogy sokkal jobb eredményei lettek ahhoz képest, mint mikor iskolába járt. Nagyon sok dícséretet kaptunk. Azt hiszem, a jövőben kisebb osztálylétszámmal kellene az iskolákat működtetni, hogy a tanárnak is több ideje legyen egy-egy gyerekkel foglalkozni. Mert számomra nyilvánvaló lett, hogy a gyerekeim eredménye a külön foglalkozás miatt lettek jobbak, mert nekem semmi pedagógiai végzettségem nincsen, egész egyszerűen leültem melléjük és magyaráztam, biztattam, nógattam... Meglett az eredménye, és ha valaki, én nagyon meglepődtem rajta, hogy a gyerekem mennyivel többet tud 2 hónap alatt, mint előtte.
2020. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
77%

Azt mindenki tudja, hogy kisebb osztálylétszámok kellenének, de amikor ekkora tanárhiány van, az sosem fog megvalósulni. Az oktatás nonprofit dolog, és erre a mi Kormányunk soha az életben nem fog költeni.

Én is azt látom, hogy a gyerek jobban megtanulta, mintha iskolába járt volna. Viszont a szociális kapcsolatai, na meg az én idegeim hosszú távon nagyon leépülnének. A szülőnek dolgozni kell, ezt sokáig nem lehet csinálni, és a legtöbb gyerek is hatalmas ellenállást tanúsított az otthon tanulással szemben.

2020. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
58%

Már megvettem a keresztet meg a szeget, mert fel fogtok feszítni , de az én gyerekeim sokkal jobban tanulnak itthon.


2 fiamnak lett ösztöndíja is, igaz, hogy az apjukat örökölték (engem) szociopata szociofób hajlamaik is vannak, utáljak az embereket.


üdv,

2020. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!