Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nem lesz szabad majd köhögni...

Nem lesz szabad majd köhögni az iskolában szeptembertől?

Figyelt kérdés

A járvány ügyi protokollban megjelent pontban az áll, hogy csak egészséges, koronavírusra utaló tüneteket nem produkáló diák /gyermek tartózkodhat a közoktatási intézményekben.


Ez most az fogja jelenteni, hogy ha egy diák elkezd köhögni az órán/csak tüsszent egyet akkor a tanár azt fogja mondani, hogy álljon fel és menjen ki a teremből? Erről fog szólni a tanév?



És az óvodákkal mi lesz? Köhög majd egyet a gyerek és hívogatják a szülőt majd, hogy menjen érte és vigye haza?


Szülők nem aggódnak ettől, hogy mindig készenlétben kell majd állni?



2020. aug. 19. 18:17
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
75%
És aki allergiás??
2020. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
93%
Az én gyerekem kb októbertől márciusig köhög , taknyos , kisebb nagyobb megszakításokkal . Akkor ő majd évet ismétel gondolom , kb a fél osztállyal együtt a sok hiányzás miatt. Nem tudom . Nagyon félek tőle én is.
2020. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%

28-as: Sokszor van gyógyszer vagy oltás vírusra.

Hogy csak a legújabbat említsem, a HPV oltás nemrég jött be, ami a humán papilloma VÍRUS ellen véd. (Legalábbis a leggyakoribb fajtái ellen)


-egy másik eüs.

2020. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 WidowmakerButt ***** válasza:
53%
27-es vagyok: Ugye azt mondtam, hogy influenza szezonnal lesz baj, na, nálunk suliba már koronás is volt, az előttünk lévő suli már át is állt online oktatásra. Nem is kell ide influenza, már most zárnak az iskolák
2020. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!