Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Egyetértesz azzal, hogy az...

Egyetértesz azzal, hogy az óvoda-és iskolai pedagógusok fizetés nélküli szabadságot kapjanak arra az időszakra-visszamenőlegesen is- amikor nem fogadja az intézmény a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Óvodai nevelés, felügyelet nem folyik.
2021. ápr. 9. 07:43
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Nem a szabadsagot irigylem, nem erted!? Ezerszer leirhatom: a munkat irigylem , ha mar irigylek barmit is, pont nem a szabadsagot.

Egyebkent mindenki azzal jon, hogy mennyire kotott a szabadsag, mert azt gondoljatok mashol akkor mesz el szabira amikor akarsz? Hat nem!

2021. ápr. 11. 07:34
 42/45 anonim ***** válasza:
94%
Neked egyszerűen az a bajod, hogy gondjaid vannak a munkáddal és vkin le akarod vezetni a frusztrációid. Szerintem hagyjuk abba ezt a meddő vitát, szemlátomást senki nem ért veled egyet, de még ha valaki a te oldaladon állna, neked akkor sem lenne jobb.
2021. ápr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
93%
Ha irigyled a munkát képezd át magad és lehet menni pedagógusnak. Hiány van, találsz majd munkát. Kezdhetnél egy dajkatanfolyammal, ahhoz egyetem se kell és gyorsan megvan. Csináld meg és menj egy oviba dolgozni, élvezd az àllítólagos semmi munkát és a szabijaidat, ne itt verd a nyálad feleslegesen.
2021. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Az meg van, hogy az általános iskolások digitális oktatása alatt is kellett az iskolának ügyeletet szervezni (ergo egyes tanároknak akkor is kellett dolgozniuk)?

Mint ahogyan már írtam, ha irigyled a munkát akkor nosza rajta, hip-hop és 6 év alatt tanár lehetsz, nettó 150 kezdőfizetésért. Senki se tart vissza.

Ha egy tanár azt mondja, hogy nem veszi fel a munkát akkor annak munkajogi következményei vannak, vagy elmegy a tanár betegállományba.

2021. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Én pedagógus voltam, több, mint 20 évig. Az ilyen "jóindulatú" szülők miatt hagytam ott a pályát, pedig még több volt a szabadságom, mint amennyi ma van. Háromszor annyit keresek, és annyi szabadidőm van, amennyit jónak látok. Nincsenek főnökeim, nincs, aki beleszóljon a munkámba. Azóta többször hívtak vissza, de eszemben nincs újra éhbérért dolgozni. Pedagógusként sosem hittem, hogy így is lehet élni. Sajnálom a tanárokat, mert a sok rosszindalatú szülő miatt (mint a fenti kérdés is mutatja), még nehezebb lehet nekik.
2021. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!