Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kedves szülők, elvinnétek-e a...

Kedves szülők, elvinnétek-e a csemetéket privát hangszer/zeneórákra, amik drágábbak de barátságosabbak, egyénre szabottabbak, mint az állami zeneiskolák?

Figyelt kérdés

Főleg azoktól kérdem, akik anyagilag nem engedhetnek meg mindent maguknak. Egy magánóra 5000ft körül van, a zeneiskola évi tandíja pedig kb. 15-20000 forint.

Ugyan az a különbség, mint az orvosi ellátásban. Az sztk futószalag, a magánorvos pedig megkéri a pénzét, de cserébe emberibb ellátást nyújt. Persze vannak jó állami orvosok/zenetanárok, de ők általában elérhetetlenek, várólisták, területi ellátás, stb. és általában egy idő után úgyis átmennek magánba, mert nem bírják az államit.

Mi a véleményetek erről? Tapasztalatok?

Köszönöm!



2022. jan. 4. 21:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Állami zenesuliba jártam magánórákra és egy év után otthagytam az egészet. Olyan irányba vittek amit nem akartam nem pedig abba amihez tehetségem volt és szerettem is csinálni.

Ezért van hogy a mai napig zenélek és élvezem.

2022. jan. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!