Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Melyik íróasztalt választanád...

Melyik íróasztalt választanád ezek közül egy elsősnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Vagy mást?


Csak azt ne írjátok kérlek, hogy felesleges, mert úgyis a konyhaasztalon fog tanulni. :) Talán, de nálunk kicsi az esélye. Nem olyan a konyhánk. Meg egyébként is kellene a cuccainak.



2022. máj. 14. 21:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
74%
Egy 50 centi mély íróasztal szerintem baromira keskeny. Az első formára jó lenne, de a méretei miatt nem választanám.
2022. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Az első van a lányomnak szereti .csak neki a nagyobb hosszabb változat van .
2022. máj. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a micke sorozat nem rossz, de tényleg keskeny a mélység. Bár ez egy elsős gyereknek még talán nem szempont, nekünk home office idején már le kellett cserélni, mert túl közel volt a monitor. Most még gondolom nem aktuális, de ha idővel lesz saját gépe, akkor vagy gépezni fog tudni ott vagy tanulni, a kettő együtt nem fér el.
2022. máj. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
36%

"Szerintem kicsit félrevisz ez a "melyiket választanád egy elsősnek" dolog..."


Azért fontos, hogy elsősnek, mert a méretei miatt egy felnőtt asztal ergonómiailag nem megfelelő. Ezért vagy kisebb méretű, vagy állítható jöhet szóba. Nem 1-2 évre, de nem is örök életre veszünk neki asztalt. Nem számolok azzal, hogy esetleg majd 180 centivel is jó legyen, ha az az ára, hogy 120 centivel használhatatlan. ;)


Nem ablak elé fog kerülni, hanem merőleges falra (számolva azzal, hogy balkezes, így jobbról jöjjön a fény).


Nem csak ezek jöhetnek számításba.

10, van, de nem tetszik, hogy alul nyitott a polc.

2022. máj. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
29%
De jó, nem léptem át a sógornőm fiókjából. A kérdező voltam.
2022. máj. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%

14. Hát nem tudom, tapasztalataim szerint "ergonómiailag" az asztal mérete kb. teljesen mindegy, ha van hozzá egy normális szék.

Érdekes, én elsőtől egyetem végéig ugyanannál az íróasztalnál tanultam, mert vittem magammal az albiba is. Jó, mondjuk alacsony növésű sosem voltam, de épp úgy, ahogy ebédelni is tudtam a felnőttek méretéhez szabott ebédlőasztalnál, úgy tanulni is tudtam a "felnőtt" méretű íróasztalnál.

2022. máj. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
85%
Az elsőt. Nem túl mély, maga is tud pakolni. Szerintem a harmadikon még az alsó polcot se éri el rendesen, nem elég hosszú a karja. A második kizárt.
2022. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
19%
11, viszont az felel meg a gyerek méreteinek. Csinálhatsz neki 90 mélyet, aztán szaladgálhatsz, mert anyaaaaneméremelafaragót...
2022. máj. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
37%

16, hogyan lenne mindegy???

Nem csak alacsony a gyerek, a karja sem olyan hosszú, mint a tiéd

Sose felejtem el a férjem arcát (asztalos), amikor a nagyon kicsi kolléganőm konyhát csináltatott vele, és megkérdezte, nem gond-e, hogy el kell térni a szabvány méretektől. Nézett, hogy jó, hát alacsonyabb lesz... De nem. Muszáj a mélységen is változtatni, mert nem ér be a karja a vízcsapig, vagy a szekrény hátsó felébe.

És ez van gyereknél is.

2022. máj. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
61%

19. Egy vízcsapot mondjuk elég nehéz ide-oda rakosgatni, ellentétben azokkal a dolgokkal, amit az ember/gyerek az íróasztalon tart. Nálunk szokás tárolókat rátenni mondjuk a ceruzáknak és más apróságoknak, amit nem kell tökig tolni az asztal túlsó végére, hanem a gyereknek kényelmesen kézközelben el lehet helyezni. Hátrább mehet valamilyen, inkább "dekoráció" jellegű vagy nagyon ritkán használt dolog.

A kolléganőd már nem fog nőni, a gyerekeddel ellentétben.

De mindenki azt csinál, amit akar, engem az sem zavar, ha más hetente vesz új íróasztalt. Csak felvetettem egy meglátást, amit aki akar, majd megfontol, a többiek meg lapozhatnak tovább.

2022. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!