Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lányomat meglökték és elejtett...

Lányomat meglökték és elejtette a telefonját, az szerencsétlenül esett rá egy kőre az udvaron, ripityára tört a kijelzője, kb használhatatlan. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon felhúztam magam ma. Lányom 8-dikos és udvaron véletlen meglökték őt és ennek hatására ő kiejtette a kezéből a telefonját, ami persze ripityára tört pont az egész kijelzője így használhatatlan lett. Mit tennétek? Samsung Galaxy egyébként.

2023. szept. 17. 03:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
10-te vennél 100ezres telefont csak úgy neki? nem érdemelte ki semmivel. hülle lennék ha minden alkalommal vennék ha valami baja lenne a telefonnak...
2023. szept. 17. 04:26
 12/63 A kérdező kommentje:
12-Első telefonja volt ezért gondoltam vettem egy jobb minőséget. és semmi gnd nem volt vele sosem míg szltrört...
2023. szept. 17. 04:35
 13/63 anonim ***** válasza:
96%
és most mi lesz a következő lépés?
2023. szept. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
14-ezért szóletett a kérdés mert nem tudom!
2023. szept. 17. 04:49
 15/63 anonim ***** válasza:
84%
vegyél neki egy 200 ezrest, hogy összetörje megint, most trendi a nagyon drága úgyis
2023. szept. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
16-de nem Ő törte össze hanem a lány aki meglökte.
2023. szept. 17. 04:52
 17/63 anonim ***** válasza:
98%

Nyilván nem szándékosan lökte meg, hogy na most pusztuljon a telefonod. Gyerekek, hebehurgyák, ügyetlenek, sokan vannak egy helyen, véletlen meglökik egymást, és aki nem számít a hirtelen erőbehatásra, kiejti a kezéből a telefont.

Na most ez az élet velejárója, ilyen közegben feltételezhetően relatíve gyakran előforduló eseménytípus, vagy valami ritka gonosz összeesküvés, ami ebben az évszázadban csak a kislányoddal történt meg?

Abban is biztos vagy, hogy a baleset körülményeit maradéktalanul és az igazság minden részletét megvilágítva ismertette veled a lányod? Meghallgattad a másik fél hogyan látja az esetet?

Nyilván nagyon idegesítő lehet egy ilyen nem várt kár elszenvedése, de ha a másik fél nem hajlandó az ő felelősségét az ügyben elismerni (fogta volna erősebben) akkor nem tudod rajta a károd behajtani. Nem közúti közlekedésről van szó, ahol vannak szabályok, nem múzeumban verte le a 4000 éves vázát, ahol ki van írva, hogy ne nyúlj a kiállított tárgyhoz, hanem egy gyermekközösségben, ahol gyermekek szaladgálnak és joguk van ügyetlennek lenni.

Az esőre sem haragudhatsz, hogy lefelé esik...

2023. szept. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

Abban is biztos vagy, hogy a baleset körülményeit maradéktalanul és az igazság minden részletét megvilágítva ismertette veled a lányod? Meghallgattad a másik fél hogyan látja az esetet?


Nem látta a lányom, de sejti ki lehetett az, bar nehéz így igazságot kideriteni.

2023. szept. 17. 05:20
 19/63 anonim ***** válasza:
87%

Itt senki más nem hibás csak is a lányod.

Nem kell szünetben telefonnal rohangálni.

2023. szept. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
92%

"Nem látta a lányom, de sejti ki lehetett az..."

Tipikus önfelmentés, nem könnyű azt beismerni, ha nekünk is van felelősségünk egy ügyben, te meg nyilván joggal, de elfogult vagy az ügyben és hajlasz az önfelmentés elfogadására. Valószínüleg én is így éreznék.

Kívülről viszont nagyon úgy tűnik, ez az így járás esete.

2023. szept. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!