Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lányomat meglökték és elejtett...

Lányomat meglökték és elejtette a telefonját, az szerencsétlenül esett rá egy kőre az udvaron, ripityára tört a kijelzője, kb használhatatlan. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon felhúztam magam ma. Lányom 8-dikos és udvaron véletlen meglökték őt és ennek hatására ő kiejtette a kezéből a telefonját, ami persze ripityára tört pont az egész kijelzője így használhatatlan lett. Mit tennétek? Samsung Galaxy egyébként.

2023. szept. 17. 03:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
88%

30 évesen vettem először magamnak 100ezres telefont, rögtön rá üvegfólia és betonerős tok (ügyetlen vagyok, nem akarom összetörni).

Aki a 8-os gyerekének 100ezer forintos telefont vesz, az számoljon ezzel... nem értem, minek ilyen neki. Sima nyomógombossal is tud kapcsolatot tartani, játszani meg egy 30ezresen is tud. Udvaron meg ne telefonozzon, hanem szaladgáljon, beszélgessen.

Itt 50% te, és 50% a lányod a hibás. Őt kell lecseszni, nem az állítólagos valakit, aki talán meglökte...

2023. szept. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
90%
Volt már ez a kérdés régebben.
2023. szept. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
96%
Nos, ennek megelőzésére való a telefontok, ugye, de az manapság ciki,,,,
2023. szept. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire unatkozol?

Lesül a válaszokról, hogy kamu... és igen, nem ez az első kérdésed....

2023. szept. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
85%

Én vennék újat, egy olcsóbb típust vagy használtat. Egyetértek, a mai világban a telefon igenis fontos, egy nyolcadikos gyerek már simán ki tudja használni, de nem venném meg neki a legdrágábbat, ha nem fér bele. Ha belefér, akkor meg exra tokot és védelmet is vennék hozzá (mondjuk azt amúgy is).

Kár ezért bárkire is haragudni, ilyesmi felnőttekkel is előfordulhat.

2023. szept. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, karcerdő S7 hardverapróról, üvegfólia, strapatok akasztószemmel, és nincs több keret ilyesmire.
2023. szept. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%

A nyolcadikos gyerek ne rohangáljon szünetben telefonnal a kezében, es akkor nem történik ilyen. Ez a tanulság.

Nem fogod tudni behajtani senkin. A következő telefonon legyen strapatok, ahogy írják, és vigyen övtáskát.

2023. szept. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
100%
Igy járt. 7.es a lányom, náluk reggel beszedik a telefont,delutan hazamenetelkor visszakapják. Biztos nem fizetném ki a vétlen lökdösődő gyerek anyukája helyében.
2023. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 qkker1 ***** válasza:
100%

"te vennél 100ezres telefont csak úgy neki?"


Nem vennék, de én megtanítottam a lányomnak, hogy iskolában nem telefonozgatunk! Igen, középiskolás.

2023. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy szerencsétlen vèletlen volt. A következő telefonhoz vennék biztositàst.

Az iskolàt megkètdeznèm, esetleg nekik van-e a területükön törtènt kàresemènyekre biztosìtàsuk. Bàr van, ahol krètàra alig telik...

Másik megoldàs: nem kell a nyolcadikosnak telefon, jàrjon àllatbőrben és hasznàljon pattintott kőszerszámot, mìg le nem diplomàzik.

2023. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!