Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lányomat meglökték és elejtett...

Lányomat meglökték és elejtette a telefonját, az szerencsétlenül esett rá egy kőre az udvaron, ripityára tört a kijelzője, kb használhatatlan. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon felhúztam magam ma. Lányom 8-dikos és udvaron véletlen meglökték őt és ennek hatására ő kiejtette a kezéből a telefonját, ami persze ripityára tört pont az egész kijelzője így használhatatlan lett. Mit tennétek? Samsung Galaxy egyébként.

2023. szept. 17. 03:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
79%
Lehet tipikusan 10k körül tft utángyàrtott kijelzőt kapni bele, proximity szenzor nemigen lesz utána, meg ha kijelző alatti ujjlenyomat olvasó van, az is szia általában. Elvileg 5k elég kell legyen munkadíjra, tokkal együtt 20-25-ön megáll. Napon nem fog látszani, hívás közben megy a kijelző és nem lehet hozzáérni, meg ugye pin vagy arcfelismerés kell.
2023. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
92%
Szintén nyolcadikos a gyerekem. Nincs százezres telefonja, de van rajta biztosítás. Pont ezért.
2023. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús nekem ez az eltörte, nem fizeti ki sztori. Korábban már volt eltört tablet, tévé, hangszer, akvárium, kristálypohár készlet. Mi jön még?
2023. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem direkt lökte meg.

2. Nem ő törte el a telefont.


Akkor lehetne számon kérni, ha ő törte volna el. Mondjuk véletlen ráül, vagy elkéri és leejti stb.

2023. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: nem tudsz semmit tenni, sem jogilag (!), sem erkölcsileg.

Nemcsak a nehezen bizonyíthatóság miatt, hanem azért is, mert - sajnos vagy nem- te/t se tettetek meg minden tőletek elvárhatót az eszköz védelme érdekében (szó nem volt fóliáról, tokról, a suli házirendjében meg tuti hogy 2 éve benne van, hogy a behozott drága tárgyakért felel mindenki maga és talán még az is, hogy a telefonozás nem támogatott tevékenység..)


Erre egy gondolat jut eszembe: SZERENCSÉTLEN VÉLETLEN- van és lesz is ilyen még az életben, ezzel együtt kell tudni élni, legfeljebb a kockázatot csökkentheted azokkal a módszerekkel, amiket itt előttem írtak (pl olcsóbb készülék, készülékbiztosítás, JÓ minőségű tok, fólia, nyakpánt, 8-14-ig tokban elásni kikapcsolva a táska mélyére, leadni reggel a tanerőnek stb.)


…mondom ezt úgy, hogy itthon vagyok gerincsérüléssel és bokaszalag szakadással, mert bevásárlás közben egy furakodó öregassszony belém taszított hátulról a bevásárlókocsival- én szerencsétlenül estem, agyrázkódás, mentő vitt el és most itthon fekszem.

Szerintem most be kéne perelnem vagy csukassam le 8 napon túl gyógyulóért?

Sokba van már így is, de még mire járpok meg gyógytorna meg táppénz miatt kiesett munka meg nem tudok vezetni meg nem tudok ott lenni a gyerekem versenyein stb…. És NEM háborgok- volt egy bunkó (mert az, hátulról senkit nem taszigálunk, sem suliban, sem másutt)- de arról pont nem a nyanya tehet, hogy nekem mim sérült meg ilyen módon.

SZERENCSÉTLEN VÉLETLEN még mindig, amit keresel… megnyugvást is hoz, a drága gyermekkel meg beszélgessetek, hogy nem kell szünetben tolni az online jelenlétet iskolaidőben :D

2023. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:
30-miért is nem? nem órán volt ez, szünetben...manapság minden iskolásnak van telefonja te cserép...
2023. szept. 17. 17:23
 47/63 A kérdező kommentje:
törlöm magam, elegem van.
2023. szept. 17. 17:23
 48/63 anonim ***** válasza:
59%
nem tudod magadat törölni cserép xd
2023. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 qkker1 ***** válasza:
0%
Sikerült neki /legalábbis a Gyk-ról/.
2023. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 qkker1 ***** válasza:
22%
Igaz, nem fog hiányozni a gyökér kamugép.
2023. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!