Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A nevelesi tanacsado vélemenye...

A nevelesi tanacsado vélemenye az óvoda felett van? Törtent ufyanis az hogy az ovi szerint a gyerek mehet iskolaba, mindent rendben találtak. Ám a szülő nem nyugodott s elvitte nev tan is felmérje, iskolaérettseg szempontjából.

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 10:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nevtan véleménye számit eben az esetben ,viszont az iskolai beíratások már 2 hete megvoltak a sulikban ,az oviba marado gyerekek szakvéleményét a szülök leadták sulikban akik meg mennek azokat meg beíraták már.
2017. máj. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
tanácsadóba akkor küldik a gyereket,ha az óvónő-és a szülő véleménye nem egyezik.nem is értem,házon belül miért nem küldték el,és miért privát ment a szülő.ha a szakszolgálat azt mondja,maradjon,akkor maradhatt-ez pedig a szülő kérésére megoldható
2017. máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ, 5 ös válaszolo szivembol szoltal:)

Megbeszeltük a férjemmel megy suliba

Itt a szülő vélemenye dönt, nem a nevtan

2017. máj. 8. 07:36
 14/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy tudjátok suliba vinni, mert nálunk is mondta a nev.tan., hogy ne menjen, hozzáteszem, más szakember azt mondta, hogy menjen, az én fiam mégse mehet.
2017. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Házon belül nem küldtek mert tavaly betöltötte a 6. évet, es az oviban végzett teszten megfelet.

a csoortbol vele együtt 4 gyerek van, mind mennek suliba. A többiek ők kisebbek maradnak

2017. máj. 8. 08:40
 16/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, az óvodai felmérésen megfelelt, itt is sok a kicsi, de a nev.tan. véleménye miatt maradnia kell. Ti felebeztetek?
2017. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ugy volt hogy ma hiv a nevtan hogyan dontöttunk, 8-11 között..de nem hivott

A nevtan vezetoje fofja felhivni az ovivezetot ( a gyerek óvónőjet) mik az érvek. Mi azota semmit nem hallottunk de remelem h valaki jelez...

Sulitol átvettuk penteken a hatarozatot h felvették. Es pozitivan álltak a kérdeshez. Mas gyereke is jart igy es megis a suliban minden ok volt..persze sok gyakorlas áran

2017. máj. 8. 13:22
 18/23 A kérdező kommentje:
8 as valaszolo szolt szivembol, bocsi elirtam
2017. máj. 8. 13:23
 19/23 anonim ***** válasza:
22%
Ha 2017. aug. 31-ig betölti a 7. évet, akkor mindenképp kell mennie iskolába, ez alól csak a hallássérült gyerekek kivételek , ők lehetnek oviban 8 éves korukig. Nekem ezt mondták a megyei szakértői bizottságban.
2017. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%
Minek mentetek s nevtanba, ha nem fogadjátok meg a javaslatukat?
2017. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!