Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Reggel hányra viszed iskolába...

Reggel hányra viszed iskolába a gyereket?

Figyelt kérdés
Én 7-re járok dolgozni, és mindenki csodálkozott, hogy emiatt, ilyen korán (6.30kor) fogom leadni a lányom. ti hánykor adjátok le, hányra jártok dolgozni?
2017. jún. 3. 18:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
14%

elírtam, nem 30 perc, 60. De akkor is.

eddig is így járt a gyerek és nem volt baja.

2017. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%

"Leghamarabb fél 8-ra visszük oviba, de ha lehet inkább 8-ra, délután 4-re megyek érte. Én napi 8,5 órát dolgozom," - ezt magyarázd már meg, hogy hogy. Már csak úgy számtanilag...


Úgy, hogy van apja is a gyerekemnek. Írtam is, hogy ketten oldjuk meg. Ja és borsodiak vagyunk, itt alig van normális munkalehetőség, mégis ki tudtunk alakítani egy olyan életvitelt, amibe a gyerek is belefér.

2017. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
41%
ki tudtál alakítani - vagyis tudtál munkahelyet váltani, hogy megoldd-megoldjátok, vagy épp voltál olyan szerencsés, hogy olyan volt alapból a munkarended, ami megfelelő? Mert ha előbbi, az megoldás. Az utóbbi meg szerencse
2017. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
88%

Már a gyerekvállalás előtt, tudatosan olyan munkahelyet kerestem, ami megfelelő ebből a szempontból is. Egyébként azt is leírtam az előző válaszomban, hogy más szempontból jobb is lett volna, de ezt választottam, épp azért, hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe, mint a kérdező. Részemről ez egy áldozat volt a (leendő) gyermekem érdekében, mert most lehetne több fizetésem és olyan munkám, amit szívesebben végeznék, de nem azt válaszottam, mert a gyerekem érdeke fontosabb.

Amúgy azt csinál a kérdező, amit akar, én csak a gyereket sajnálom és az sem véletlen, hogy az összes ismerőse csodálkozik.

2017. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
53%

20!


6:30ra viszi a gyereket. Az nem fél óra különbség. Ha szerinted 7kor kell kell ahhoz, hogy 7:45re be érjen, akkor a felnhetes beereshez 5:45kor kell kelnie a gyereknek. Csakúgy, szamtanilag. ...

2017. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
08:30-kor kezdődik a tanítás,08:00-ra vagy 08:15-re viszem 15:30-16:00 körül megy érte a párom vagy én.
2017. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
62%
Nem iskolás még, de iskolában dolgozom. Nálunk kb háromnegyed hétkor jön legkorábban gyerek. Szerintem is elég korán van egy kisgyereknek a fél 7, de ha máshogy nem tudod megoldani, kérdezd meg a sulit, ott lehet-e hagyni ilyenkor már. (Egyébként a reggeli ügyelet alatt is szoktak ám a korán érkezők reggelizni, gondolom pont ezért, hogy annyival is tovább aludhassanak.)
2017. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
70%

8-kor kezdődik a tanítás,7:45-re viszem.

Kilencre járok dolgozni.

Délután általában én megyek érte 3:15,3:30 körülre.

Háromig dolgozom.

2017. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, tanítsd meg a lányod minél előbb egyedül közlekedni, ha nincs túl messze az iskola. Nyilván a gyerektől is függ, hogy elengedhető-e, illetve hányadikban.
2017. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
48%
Apa viszi fél 8-ra, én meg 16.20-ra érek oda érte. Oviba én vittem, én is hoztam el, akkor 7-re járt be. Szeretett első lenni reggel, akkor volt gond, ha mondjuk orvosi vizsgálat vagy egyéb miatt később mentünk. Hiányzott is neki az a nyugis reggeli időszak, meg úgy érezte, lemaradt valamiről.
2017. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!