Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Reggel hányra viszed iskolába...

Reggel hányra viszed iskolába a gyereket?

Figyelt kérdés
Én 7-re járok dolgozni, és mindenki csodálkozott, hogy emiatt, ilyen korán (6.30kor) fogom leadni a lányom. ti hánykor adjátok le, hányra jártok dolgozni?
2017. jún. 3. 18:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Reggeli opciói:1. Szendvicset csinálok neki

2. Büfében vesz valamit

3. (nálunk ez volt) kakaót iszik.

Majd tizóraizik az iskolában.

Ezek beleférnek a várakozásba.


12-es voltam.

2017. jún. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
24%
Hát ez az. Baromira nem egészséges, hogy egy iskolás gyerek egy pohár kakaót reggelizik.
2017. jún. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

itt 6-tól van porta és igenis figyel rájuk a portás. 7-től van ügyeletes tanár, 7:30-tól bent van az osztálytanító.

én 7:30ra járok dolgozni, így a gyerek valamikor 7:10-20 között ér be a suliba.

2017. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
42%

Bocs de többet nem tud enni olyan korán. Mondom 9:30-kor esznek. Úszni is jártak... akkor se evett többet előtte :-)


12-es újra.

ui.

De nem is ragozom. Én csak a mi esetünkben írtam le....

Most pedig fél 7-kor kel, negyed 8-kor viszem suliba. Most is csak tejet iszik itthon. A suliban eszik.

Ja. Csed-en vagyok....

2017. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!