Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi lehet az oka, hogy elsős...

Mi lehet az oka, hogy elsős (7) éves kisfiú folyamatosan zavarja az órát, illetve beszél a gyerekekhez, nem tud csendben maradni? Van esetleg másnak is ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy büntették most legutóbb, hogy messzebb tették a padját, és a fal felé néz. Természetesen nem ül mellette senki. A tanárok szerint ez így jó neki, viszont nekem nem tetszik, hogy így elszeparálták. Vagy ez normális, és csak én reagálom túl?

2019. máj. 28. 15:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
16%

Nem attól nem problémàs a lànyom mert römizek vele :)

Mindennap mindent megbeszélünk, ha kérdez őszinte választ adok (9,5 éve s, vannak ám egészen érdekes kérdései), reggel nem kapkodunk, elindul kényelmesen a suliba, délutàn kényelmesen hazajön, és beszélgetni szoktunk, szeret segíteni amikor főzök, közös programokat is csinàlunk mikor csak mi ketten "csajok" vàsàrolgatunk, de hármasban járunk el kiràndulni, van hogy hàrmasban tàrsasozunk, egyebek.

Nyàron nagyon sok baráti összejövetel van nálunk, olyankor páromnak csak ő segíthet a bogràcsozásban, grillezésben, de a konyhakertbe is csak ők felügyelhetik...

Viràgokat viszont velem ültet :)


Szóval ha egy gyerek társas életet is él, akkor nem hiszem, hogy nem tanul meg viselkedni.

2019. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
77%
De lehet, hogy nem képes megtanulni jól viselkedni, mert egyszerűen nem teszi össze az agya a helyes magatartásformákat.
2019. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
65%

"Szóval ha egy gyerek társas életet is él, akkor nem hiszem, hogy nem tanul meg viselkedni."


De hidd el! Én meg azt nem hiszem el, hogy ennyire buborékban élsz.


Egészséges okos 6 éves fiam van. Tökéletes vele a életem, "mint a tied".

Nővérem semmivel sem rosszabb anya, mint én. Van két okos nagylánya, idén nagykorúak. És egy 12 éves autista fia. Nem bírod felfogni, hogy az autizmus, asperger, spektrumzavar, ADHD...stb NEM NEVELÉS KÉRDÉSE????


Adj hálát az égnek, hogy egészséges gyereked van. Ha aspergeres lenne, vagy figyelemzavaros, akkor römizhetnél meg tollasozhatnál vele, akkor sem lenne olyan, mint a lányod!!! Ha mindent pontosan ugyanúgy csinálnál mint most, akkor is beteg lenne!

A betegség nem nevelés kérdése!!!

2019. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
17%

Lehet, nem mondom hogy nem így van.

De rengeteg dolgot lehet olvasni ami "megtanítja" neki ezt.

Àltalàban a sport az ami segít.Csak olvastam, nem tudom, mert szerencsére nincs ilyen gond a lànyommal.

2019. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
9%

#42-re írtam ezt.


Sajnos mivel kitolódott a szülő nők életkora, ezt is hozhatta magával.

2019. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
53%

Igen, létezik fejlesztés. Lehet javítani a helyzeten. De abszolút nem úgy kell velük foglalkozni, mintha neveletlen lenne.

Nővérem szerencsére tudja, hogy javítson a helyzeten, ő is sokat tanult erről, hogy hogy tudja jobbá/könnyebbé tenni a fia életét.

De egy kalap alá venni a beteg és a neveletlen gyereket, totál butaság.

2019. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!