Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, megengednétek a 14,...

Szülők, megengednétek a 14, hamarosan 15 éves lányotoknak, hogy befesse szőkére a haját?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 23:38
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
91%
Igen, dene otthon egyedül bohóckodjion vele. Elvinném rendes fodrászhoz, aki szakszerűen megcsinálja.
2020. júl. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
29%

Ha a természetestől nagyon távol áll, akkor Nem


Ha amúgy “seszínű” sötétszőke, akkor sem engedném a sima leszivatást.. tudjátok.. azt a csibeszőke hajat.

Rendes festéssel lehet ízléses haja..ez viszobtv14 évesen ritka ha sötétből akar szőke lenni

2020. júl. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
28%
Biztos, hogy nem engedném! Ennyi idősen még ne majomkodjon.
2020. júl. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
86%

Így van, én fodrász vagyok, szóval nagyon jól tudom, hogy nem mindegy a kiinduló hajszín. A sötétbarna például sosem lesz szép fehér szőke károsodás nélkül, én nem is szoktam vállalni.

A kiinduló hajszín és a kívánt szőke árnyalat alapján dönteném el, hogy mit engedek.

2020. júl. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
24%

Nem csoda, hogy mennyi hülye van. Ne haragudjatok, de egy 14 éves gyerek még gyerek, akkor is ha már kamaszodik. Egy hajfestés, főleg ha szőkítésről is szó van, még egy felnőtt nő haját is durván roncsolja, megfelelő kezelés nélkül egy kazal lesz belőle. Miért kellene engedni egy gyereknek, hogy már idejekorán roncsolja a haját, hol van a nagy fogadjuk el önmagukat, meg ugy vagy szep ahogy vagy szlogenek?


Én inkább ezt fogom erősíteni a gyerekemben, ha 14 lesz,nem pedig ugrani a fodrászhoz első füttyre.

2020. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
78%

#15 Már megint valakinek más véleménye van, mint neked, mert mások a tapasztalatai is, vagy akármi és rögtön ő a hülye. Tipikus.


#mindigmindentjobbantudunkamásiknál

2020. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
76%
Én megengedném, de csakis fodrásszal.
2020. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
20%

16-os, ez nem annyira vélemény kérdése, az én gyerekem is azért hülyüljön meg, mert te minden szar kérésére rámondod az áment?


Egy fiatal lányban inkább azt kellene erősíteni, hogy fogadja el magát, sportoljon sokat, étkezzen helyesen, stb. Az, hogy bazári majmot csináljon magából, árra ott van egy egész élet, de még jobb a fodrásznál hagyott huszonezreket vmi értelmesebb dologra költeni. Én nem láttam még olyan 14 éves lányt amúgy, akinek hányás színű haja lett volna, hogy be kelljen festetni. De elhiszem, hogy könnyebb igent mondani, mint érvelni a nem mellett.

2020. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
80%

#18 Te vagy az, aki kérdezte tegnap, hogy miért ne szólhatna bele más nevelésébe, ugye? :D


NE szólj abba bele, hogy ki hogy neveli a gyerekét, mert NEM a te dolgod, ennyi, ezt már ott is leírtuk. Majd ha bántja a gyereket, akkor bele szólhatsz.

2020. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
30%
Nem engedném.
2020. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!