Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meddig engednéd 15 éves...

Meddig engednéd 15 éves lányodat egy házibuliba?

Figyelt kérdés

Nyár van, így elengedtem egy házibuliba. 2-ig szeretne maradni, elvileg a többiek is kb. addig maradnak. Viszont a lányom másnap dolgozik 11-től. Ti meddig engednétek?


(A HB helyszíne is meg a munkahelye is 10 percre vannak bicóval az otthonunktól)



2020. aug. 4. 16:57
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
19%
7 Majd ha lesz egy lányod, akkor térjünk erre vissza?:DD
2020. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
70%

15 évesen mentem szórakozóhelyre, ittam is sokat néha, és kimaradtam hajnalig.

Mégse lettem kva,züllött, 19.éves korom óta kb.eltartom magam és dolgozok mint a gép, 31 évesen mentem férjhez és várom a babámat. Minden nevelés kérdése. Nem drogoztam,nem volt abortuszom, ittam mint minden velem egykorú,ez benne van a pakliban,ha szarul lesz majd meggondolja legközelebb,mennyit igyon. Fektess le szabályokat. (Pl.nem jöhet egyedül haza éjszaka, ha esetleg szexel akkor húzzon gumit,akár adhatsz is neki,legyen nála, és ha késik,írjon neked.) Ha ezeket nem tartja be,többet nem mehet. 21.század van,korábban érnek a gyerekek. Este 10kor még tényleg nincs buli.

2020. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
74%

15 évesen csak ne "alapozgasson".

A 22 óra amúgy tényleg korai. Hajnali 2-re várnám haza. Van lányom, igaz, még nem kamasz, de biztosan aggódni fogok érte, mint minden normális lányos anyuka.

2020. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
46%

12.-es: Más meg egyetemre jár, szűz marad 18-ig és józan, 25 évesen költözik el, stabil egzisztenciával és kevesebb alpári emlékkel, és? Akkor különb vagy?

Mázlid volt, hog részegen nem nyomott 3 legény falhoz. Ennyit bizonyítottál, mást nem.

2020. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
49%
Max 10-ig :D :D 15 evesen mar akkor kezdodnek a bulik, a korosztaly nagy reszenek ez a termeszetes hiaba megy itt a hiszti miatta
2020. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
23%
Semeddig
2020. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
80%

Lassan 11 éves a lányom, tehát van még időm ezen agyalni, de szerintem elengedném 2-ig, de tényleg olyan kikötésekkel, amiket fentebb írtak. Tehát nincs egyedül hazajövetel, igenis hívjon taxit, ha bármi baj van, azonnal hívjon. A védekezésre pedig figyeljen oda, ha már 15 évesen mindenképp szexre kerülne a sor. A másik, hogy a piát NE keverje, egyfajtát igyon ha már feltétlenül azt is ki akarja próbálni. A drognak viszont minden fajtáját kerülje el nagy ívben.

Én 18 éves koromban költöztem el albérletbe, dolgoztam, és soha nem bántam meg azt, hogy korán kellett önállóvá válnom.

2020. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
18%
Ha ilyen engedékenyek a szülők és felelőtlenek a gyerekek nem csoda hogy annyi meggyilkolt tini került elő az elmúlt pár évben.
2020. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
21%
Szerinted hány 15 évest erőszakoltak meg úgy, hogy volt választási lehetősége? Elárulom, nem sokat. Megnézem, ahogy a részeg bulldognak elmagyarázza, hogy húzzon gumit.
2020. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
95%
Azért jó esetben házibuliba nem vadidegenek meg állatok közé megy a gyerek.
2020. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!