Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meddig engednéd 15 éves...

Meddig engednéd 15 éves lányodat egy házibuliba?

Figyelt kérdés

Nyár van, így elengedtem egy házibuliba. 2-ig szeretne maradni, elvileg a többiek is kb. addig maradnak. Viszont a lányom másnap dolgozik 11-től. Ti meddig engednétek?


(A HB helyszíne is meg a munkahelye is 10 percre vannak bicóval az otthonunktól)



2020. aug. 4. 16:57
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
62%

Kedves vagy, 18:13, igen, valóban ez történt, csak már én elfelejtettem. Vagy talán mégsem...? Sose tudjuk meg...



Jaj, hagyd már, kérlek, azt se tudod, ki vagyok, itt senki se tudja, mi okom lenne hazudozni? Mesélj, kíváncsi vagyok. Nem magadból kell kiindulni, nem viszket mindenkinek 0-24-ben a p·nája, még a piától se.

2020. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
45%
2 ig maradhatna, de úgy hogy arra kijózanodik. Engem másnaposan ne égessen a közmunkán.
2020. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!