Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meddig engednéd 15 éves...

Meddig engednéd 15 éves lányodat egy házibuliba?

Figyelt kérdés

Nyár van, így elengedtem egy házibuliba. 2-ig szeretne maradni, elvileg a többiek is kb. addig maradnak. Viszont a lányom másnap dolgozik 11-től. Ti meddig engednétek?


(A HB helyszíne is meg a munkahelye is 10 percre vannak bicóval az otthonunktól)



2020. aug. 4. 16:57
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
29%
Igen engem meg 16 évesen házibuliban erőszakoltak meg. Hálás lettem volna a szüleimnek ha nem olyan megengedőek, sok fájdalmas tapasztalattól megmenthettek volna.
2020. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
20%
31-es hagyjad már magad. Az nem a szüleid hibája, hogy megerőszakoltak, hanem a tieddé. Ha meg nem engedtek volna el, akkor meg az lett volna a problémád. Más meg a házibuliban ismerte meg az élete szerelmét.
2020. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként a házibuli még nem feltétlen jelent testiséget :D
2020. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
17%
Még jó, hogy ilyen normálisak lettetek. Csak megerősít minden válasz, hogy a 15 éves bulizás összefüggésben van a kisiklott életekkel. Elhiszem, hogy sokat kellett tanulnod mire mit tudom én pénztárig jutottál a Sparban, de hadd ne ez legyen célom a gyerekemmel. Az én lányom 15 évesen nem megy ilyen helyekre, se 2ig, se 10ig. Majd dugják a tiéd!
2020. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim válasza:
36%
Teljesen mindegy, úgyis megd ugják
2020. aug. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
39%
Hát persze hogy megdugják, csak nem fogja az anyja orrára kötni.
2020. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
86%

34

Szakápoló vagyok haematológián. Ami az egyik legnehezebb ágazat és borzasztó nagy szaktudás és felelősség kell hozzá. És megsúgom,20 éves koromig szűz voltam. Se házibuliban se szórakozóhelyen nem dugtak meg. Mint írtam,nem úgy neveltek. További jó savanyodást neked. :)

2020. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
96%
Ejj, de szexhiányban szenved itt egyik anyuka...Szólj a férjednek, hogy nálad keresse a testi örömöket ne másnál.
2020. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
39%
32es valóban, én akartam hogy hárman lefogjanak, megverjenek és megerőszakoljanak bedrogozva valóban. Igen, ittam én is, elismerem, de nem annyira hogy ne tudjak magamról. Még a tvben is benne volt az eset. Kíváncsi lennék, ha a te lányod vernék és erőszakolnák meg mint engem, akkor is azt mondanád-e hogy az ő hibája?
2020. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
70%
Annak az anyukának szól aki szerint az ő lánya sose fog buliba menni.
2020. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!