Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elméleti kérdés! Mit csinálnat...

Elméleti kérdés! Mit csinálnatok ha a 12 éves lányotoknak 17 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 19:41
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
40%
32. Ha az a lány az én lányom lenne akkor ezt tenném. De ha lesz lányom az biztos nem fog beleszeretni 12 évesen egy 17 éves srácba és főleg nem fog masztizni a képére
2020. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
33. Kitudja mit hoz az élet🙂
2020. okt. 4. 10:01
 33/53 anonim ***** válasza:
55%
34. Azt hogy nem lesz gyerekem
2020. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
35. Logikus
2020. okt. 4. 10:16
 35/53 anonim ***** válasza:
74%
Inkább ne legyen, mint hogy tizenkét éves kisgyerek létére hapsik után futkosson. A nevelés csődje ha egy tizenkét éves fa.sz után szaladgál- bár korrigálható ha a köcsög farkát letépik aki ki tudja mióta sunnyog a kislány után.
2020. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
80%
Ha én 17 évesen egy 12 évesbe szerettem volna bele, hamarabb vágtam volna le a farkam, minthogy össze jöjjek vele. Ez nem normális, éppen hogy a pedofília határait súrolja, 12 éves lányok 99%-a még mindig közelebb áll testileg egy 10 éveshez, mint egy 20 éveshez, hiába "érnek korábban". Ritka az, hogy egy ennyi idős lány tényleg idősebbnek néz ki, de amúgy sem a kinézet számít, egy 12 éves ígyis úgyis egy éretlen, tapasztalatlan, naív gyerek és hát tudod, hogy hogy van a mondás... "A külső megfog, a belső megtart", nem tudom megérteni, hogy egy egészséges 17 éves fiú mit tud enni egy 12 éves személyiségében.
2020. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
80%
Az ugye megvan amúgy, ha te betöltöd a 18-at, ő pedig még nem töltötte be a 14-et, akkor nem csókolózhattok 1-másfél évig?
2020. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
32%

Nem örülnék neki, lányos anyaként mondom. Ellenben nekem 13-14 évesen már 24 éves pasim volt. Szex nem volt köztünk, csak csók és petting. Mindig is az idősebb pasik vonzottak, a férjem is 11-el idősebb nálam.

Mondjuk a 12-17 kicsit erősnek tűnik, de 14-től felfelé már szerintem mindegy, na jó 70 évesen azért ne legyen neki akkor se :D

2020. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy de sok álszent ember van itt.. Akkor ez a sok 12-13 éves lány aki a fél feneket kint hagyó rövidgatyában, cropp topban jár egész nyáron meg ilyenek azok kinek a gyerekei? Hagyjuk már, kezdjük ott, hogy nem kellene engedni az ilyen korú sőt a semmilyen korú gyerekünket prostinak öltözve járni, lehet divatos, az én lányom ovis és már most marha jól öltöztetem, márkásan, stílusosan, és ezt mindig biztosítani fogom neki, annyi ruhát vesz majd amennyit csak akar, nekem nem volt erre lehetőségem tiniként gyerekként, most már van, és a gyerekekmnek is lesz, de nem lesz feneket kitevős nadrágja az biztos 17 évesen sem, nem hogy 12. Meg veszem neki a 20. Adidas superstart meg Nike Cortest is, de nem lesz fenéknadrág 12 évesen, meg soha, mert nagyon igénytelen, már csak belegondolni hogy csupasz p*csával üljön le egy koszos vonaton vagy padon.

Amúgy attól hogy 13 évesen 24 éves pasijaim voltak meg 16 évesen volt 40 éves is én nem érzem, hogy olyan szörnyű ember lettem, 8 éve ugyanazzal az emberrel vagyok, és nem vagyok kicsapongó se meg semmi, egyszerűen tiniként is imádtam az idősebb pasikat, akor volt 4-5 évem amire nem mondom hogy hu de büszke vagyok de ennyi, 19 éves korom óta ugyanazzal az emberrel vagyok :) Jó, ő is idősebb nálam tényleg 11-el, de van egyszerűen akinek ez jön be.


38-as vagyok megint


28N

2020. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
84%

Neked nem 24 éves pasid volt 13 évesen, hanem megrontottak, kihasználtak, szexuális erőszak áldozata vagy egy beteg felnőtt embernek!


Tudom, hogy érzed te is, hiszen a lányodnak nem ezt kívánod!


Egyébként az öltözködés nem függ attól, kinek milyen kapcsolata van, nálunk egy hónaljat nem borotváló, keresztény szellemben nevelt lány 14 évesen volt az első szexelő, hosszú ruhákban, nyakig beöltöztetve, melltartót tilos volt viselnie, mert kicsi hozzá a szülei szerint. Nekem önbizalomhiányom volt, a fenekem is kilátaszott sokszor, meg a tangák, voltak fűzőim 12 éves korom óta(anyám elég közönséges), de fiú először 18 évesen ölelt át és puszilt meg.


Most ez a divat, azok hordják a croptopot, akik be akarnak illeszkedni, mert önbizalomhiányuk van. Nekem sem jön be, de anno a trapèzgatya meg a belőle kilógó tanga volt menő, azelőtt meg a válltömés..


A ruhák és a viselkedés nem függ össze, a saját példádból tudod, utolsó!

2020. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!