Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elméleti kérdés! Mit csinálnat...

Elméleti kérdés! Mit csinálnatok ha a 12 éves lányotoknak 17 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 19:41
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
34%
"Sok mostani 8-9 évesnek van cicije, menstruál és szőrös, akkor ők is dughatók? Nemet mondani meg pláne tudnak, már a kétéves is tud" És egy pedofil majd pont leáll ha nemet mondanak neki. A gyerek kiszolgáltatott. A gyerek védtelen. Szart se ér ha kimondja hogy nem akarom. Főleg hogy sokszor szülő, vagy egyéb hatalmi helyzetben lévő a zaklató, molesztáló.
2020. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban még neccesnek tartanám ezt a korkülönbséget. A 12 éves félig még gyerek jobb esetben, a 17 évesben meg majdnem nagykorú, tombolnak benne a hormonok, normális esetben sokkal érettebb minden szinten. Én nem engedném, mondanám nekik hogy várjanak egy 3 évet, amíg a lány is megérik. Nem szívesen tiltanám, de ha nem érti meg, muszáj lenne.
2020. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
45%
Ezt 17 éves lányként mondom, ugyan szűz vagyok, de nyilván vannak hormonjaim de van tartásom! De ha lenne egy olyan barátom aki bizonyitott nekem és nagyon szeretem és vonzodom is hozzá akkor simán lefeküdnék vele, egy 12 évesként kimerül a járás egy normális kislánynál ölelkezésnél max szájra puszi vagy csók meg szeretgetésben ha jol van nevelve stb de 12 éves kislány még legyen gyerek ne a pasizáson járjon az esze.
2020. dec. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!