Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elméleti kérdés! Mit csinálnat...

Elméleti kérdés! Mit csinálnatok ha a 12 éves lányotoknak 17 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 19:41
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
80%

Rettenetesen kiakadnék. A lányom kicsi még, de a húgom 14. 12 évesen még nagyon gyerek volt, ő későn érő típus, hála a jó égnek. Szerintem egyik irányban sem egészséges, sem az, ha 17 évesen 12 évessel akar kezdeni, sem az, ha 12 évesen egy 17 évesre csorog a nyála.


Viszont ismerek ilyen párt, még kicsit több is van köztük - mára házasok, lassan 15 éve vannak együtt. A hapsi egy hatalmas gyerek a mai napig, a csaj meg mindig sokkal érettebb volt a koránál. Nekem mindig iszonyú furák voltak, a srác a bátyám haverja, a csaj meg fiatalabb nálam, de amikor összejöttek, én még bőséggel barbiztam. Mondjuk asszem, a srác valami hormonális betegség miatt biológiailag is gyerekebb, mint ahogy lennie kéne.

Minden esetre, szerintem 12 évesen még edzésre meg szolfézsra kell járni, meg rajzszakkörre menni, meg mindenféle kézműves izét csinálni, H2O-t meg Hannah Montanát nézni és kórusban szidni a tanárokat és időnként muffint sütni. Nem pedig pasizni.

17 évesen meg nem kislányok pizsipartijára belógni.

2020. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
31%
Nem lehet megtiltani neki
2020. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
76%
Már hogyne lehetne.
2020. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
77%
De bizony, hogy meglehet, és szólni is lehet a nagyfiú szüleinek, akik ha nem teljesen elfajzottak, jól elkapják a srácot, amiért egy kisgyerekkel kezdett és annyi szobafogságot és netmegvonást kap, hogy teljesen elmegy a kedve a kicsiktől
2020. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
24%

#40

Hát nem tudom, én nem érzem így egyáltalán. Ezt honnan lehet tudni, mert így van? Azért mert a saját lányom nem akarom hogy így legyen?

Attól még az enyémet se tartom nem normálisnak. Nem voltam már döntésképtelen sem, tudtam nemet mondani, mint ahogy a szexre is nemet mondtam,és fel is fogta.

2020. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy sem mondanám megrontásnak, a pedofilok a serdületlen gyermekekre gerjednek!

Én 13-14 évesen már minden voltam, csak serdületlen nem, menstruáltam , szőrtelenítettem, és már akkor nagy mellem volt.

2020. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
34%
Azt már inkább mondanám, hogy apakomplexusom volt, meg azt mondják a lányok olyan férfit akarnak mitn az apjuk, de ebben sem vagyok biztos hogy velem ez volt, de tény, hogy mindig is szerettem az idősebb, erőszakos férfiakat. Vonzottak. De végül férjemül nem egészen ilyet választottam, hanem normálisat, mert már 19 éves koromra megtapasztaltam, hogy az nem egészen normális dolog, úgy élni..
2020. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
37%

Sok mostani 8-9 évesnek van cicije, menstruál és szőrös, akkor ők is dughatók? Nemet mondani meg pláne tudnak, már a kétéves is tud, egy teljes éve arról szól, hogy ellenkezik.


Honnan lehet tudni? Törvényileg szabályozva van, a férfit lecsuknák, mert felnőtt létére 14 év alattihoz közeledett érzelmileg/szexuálisan és/vagy szexuális céllal! Mellette jól meg is vernék a börtönben.


Ez a törvény, mert lelkileg egy kisgyerek sem alkalmas arra, hogy felnőtt férfi szexuális közeledését kezelni tudja, ezért van ez a törvény.. Jobb országokban 16 a határ.


Ha nem akarod, hogy a gyereked átéljen valamit, akkor az szerinted egy rossz dolog! (nagyon helyesen!) Jó dolgot kívánnál neki, nem? Szépen ki is fejezted, mit gondolsz azokról a 13-14-15-16 évesekről, akik szexuális jellegű ruhákat hordanak, biztos, hogy szerinted sincs rendben, ha szexelnek is, pláne felnőttekkel!


Biztosan nem a higiénia a legnagyobb bajod a croptoppal..


Menj, próbáld feldolgozni a traumát, szakemberrel, de van egy jó film is, szerintem neked kifejezetten tetszene.. várj megkeresem és belinkelem

2020. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
65%

[link]



Próbáld megnézni a filmet, biztosan hozzá tudsz jutni valahol. Itt a főszereplő 1-2 évvel fiatalabb, de te is tudod, milyen jelentéktelen az az egy két év, ugyanúgy bűncselekmény!

2020. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
80%
Hopp, nem is, 13 éves a főszereplő kislány, pont mint te voltál!
2020. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!