Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vannak szülők, akik...

Miért vannak szülők, akik engedik a tini/fiatal fiúknak/lányuknak, hogy párkapcsolatuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem 18 éves korig tiltani kellene, de a legjobb az lenne, ha senki nem ezzel foglalkozna 20 éves koráig. Teljesen felesleges dolognak tartom és szerintem undorító látvány, ha két fiatal (14-18 éves) csókolózik vagy ölelkezik. Nekem sincs semmilyen kapcsolatom és kiválóan megvagyok nélküle! Ezt fiatalként írom, én is az vagyok. Tönkre teszi a fiatalkort. Szerintem ennyi idősen kollektíven, mindenki fiatal hozzá és nagyon korai!

2020. nov. 3. 22:20
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/154 anonim ***** válasza:
97%
Tudod mit? Inkább neked ne is legyen. Hátha akkor megtanulsz szöveget értelmezni és érvelést írni... Ez 10 éves jobban felépít egy érvelést, mint te.
2020. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/154 anonim ***** válasza:
96%

Hűha, úgy érzem, már csak két ember tud ezen röhögni, én és a kérdező XD


Emberek, fölösleges leírni a választ a harmadik ilyen kérdésére...

A kérdező csak egy troll, aki azon akart nevetni, ahogy mindenki ráugrik egy ilyen kijelentésre, aztán mindig beírja ugyanezt a sablonszöveget, hogy ne haljon meg a kérdés.

2020. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/154 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll, egyszerűen, nagyon korai ennyi idősen ez még, felesleges és nem értem miért kell valakinek...


Mi azzal a baj, ha szerintem ennyi idősen még nem kell kapcsolat?? Nem kell... Erre az ember nem vágyik, felnőtt kora előtt, mert nem is szükséges.


Szerintem pedig igenis rossz dolog, látni, hogy az utcán csókolóznak, meg ölelkeznek 14-16-18 évesek, az helyett, hogy mondjuk ennyi idősen értelmesebb dolgokkal foglalkoznának. Ebből ugyanis az embernek semmi haszna nincs. Tapasztalatot gyűjteni pedig mindenki ráér később is. Nem ennyi idősen kell! Ennyi idősen más hasznos dolgokkal kell magát az embernek elfoglalni.

2020. nov. 7. 11:46
 94/154 anonim ***** válasza:
93%

De ha neked nem kell, másnak miért ne lehetne?!


Én pl. a macskákat nem szeretem, sosem vennék magamnak itthonra. Ennek ellenére elfogadom, hogy valaki rajongásig szereti őket, az ágyában altatja, havi szinten 60-70 ezret szór el rá. Nem osztom az eszet arról, hogy mennyire felesleges és minek (főleg, ha még nekem sincs sok!).

2020. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/154 A kérdező kommentje:
Mert egy kapcsolat még felesleges és korai. Nincs rá szükség, én csak kinyilvánítottam a véleményem.
2020. nov. 7. 11:59
 96/154 anonim ***** válasza:
97%

Írj rendes érvet, ismétlem ÉRVET!


Szavakat egymás után ismételgetni már kb egy 2 éves is tud.

2020. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/154 anonim ***** válasza:
97%

És mi az érved?

Mert az, hogy SZERINTED nem jó és felesleges, az nem érv.

2020. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/154 anonim ***** válasza:
96%
Olyan "érveid" vannak, mintha azt mondanám, hogy "Szerintem sajtból van a Hold"
2020. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/154 anonim ***** válasza:
89%

Te is foglalkozhatnál értelmesebb dologgal mint ezen vitatkozni😹😹.

Ui:. Nagyon örülünk hogy te mint értelmes” ember nem szándékozol kapcsolatot kialakítani, egy embert megmentesz a faszs@‘gaiddal, ha már minket nem tudott senki..

2020. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/154 Salilala ***** válasza:
86%

Jézusom, nem hiszem el hogy mégegyszer feltettél egy ugyanilyen kérdést. Attól még nem fog megváltozni az emberek véleménye, hogy újrafogalmazod... Ilyen éretlen és veszekedős 16évessel nem csoda hogy senki sem akar lenni, taszítod az embereket a saját igazaddal, azt akarod ráerőltetni a másikra. És amúgy az sem lehet igaz hogy én tizennégy l ként érettebben látom át ezt, mint te... no comment, de tényleg.

Kedves Mindenki, pls több választ ne adjunk ennek az embernek, úgy is annyira vallja hogy hülyék vagyunk! Sose fogjuk meggyőzni, ahogy ő se minket.

Amúgy minden válasz 90valahány %os, fogadjunk hogy csak a kérdező pontozgatta le mindet... kedves kérdező, szerintem nem igazán vagy kiváncsi a válaszainkra, inkább saját magadra, ahogy 95#nél is írtad. Na viszlát.

2020. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!