Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vannak szülők, akik...

Miért vannak szülők, akik engedik a tini/fiatal fiúknak/lányuknak, hogy párkapcsolatuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem 18 éves korig tiltani kellene, de a legjobb az lenne, ha senki nem ezzel foglalkozna 20 éves koráig. Teljesen felesleges dolognak tartom és szerintem undorító látvány, ha két fiatal (14-18 éves) csókolózik vagy ölelkezik. Nekem sincs semmilyen kapcsolatom és kiválóan megvagyok nélküle! Ezt fiatalként írom, én is az vagyok. Tönkre teszi a fiatalkort. Szerintem ennyi idősen kollektíven, mindenki fiatal hozzá és nagyon korai!

2020. nov. 3. 22:20
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/154 A kérdező kommentje:

A családi hátterem kiváló, a szüleimmel jó a kapcsolatom, soha nem tiltották nekem, viszont nekem soha nem volt, mert nem mertem szerezni, mert feleslegesnek, haszontalannak és korainak éreztem/érzem.


Azért felesleges, mert semmi haszna nincs belőle az embernek ennyi idősen, viszont az időt, más hasznos és fontos dolgoktól elveszi, ezért nincs szüksége még rá senkinek és mindenki ráér még vele. Nem is kell... Azért mert haszontalan és felesleges tiniként/fiatalként és csak felesleges ennyi idősen, mindenki ráér még vele, nem kell még.

2020. nov. 6. 21:18
 72/154 anonim ***** válasza:
97%
Azért mert jó érzés tudni hogy másra is számíthat aki feltétel nélkül szeret akivel időnként össze lehet bújni aki szerelmes beléd és te is viszont szereted ezt nem lehet jobban elmagyarázni ezt érezni tapasztalni kell de ezzel a hozzáállással senki nem jönne veled össze
2020. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/154 Savlekotő ***** válasza:
97%
Hajtogatod,hogy hasztalan,nem kell,nem mersz szerezni,ezért minek másnak,egyszerűen te lúzer vagy vagy messziről tudják a kortársak is hogy köszi zizitoptól jobb távol. Barátaid sincsenek az is hasztalan számodra? Mit csinálsz sportolsz? Nyugi akarsz te még csajt 30 évesen de max anyu szerez vmi defektest vagy maradsz otthon..
2020. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/154 anonim ***** válasza:
97%

Ne foglalkozzatok a gyerekkel, teljesen felesleges. A falhoz beszéltek.

Majd alakítja az életét, ahogy az szerinte "jó". ;)

2020. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/154 anonim ***** válasza:
96%
Akkor nem is csodálkoznék ha 50 évesen is szűz lennél
2020. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/154 A kérdező kommentje:

Nem kell ennyi idősen... Ennyi idősen az ember legyen a családtagjaival, haverjaival stb. Felesleges, nem szükséges! Ennyi idősen minek a szerelem, meg a párkapcsolat, minek ennyi idősen összebújni csókolózni stb.? Egyrészt korai, másrészt nem ezzel kell foglalkozni, mert ráér még mindenki ilyenekkel foglalkozni. Mindenki ráér ezzel foglalkozni később is! Nekem sincsen, mert nem merek szerezni, mert teljesen feleslegesnek érzem, ezért haszontalan is.


Ebből ennyi idősen, mindenkinek csak vesztesége van és nem nyer vele semmit, ezért is hasztalan, értelmetlen és felesleges...

2020. nov. 6. 21:45
 77/154 anonim ***** válasza:
91%
Na kerdezo, most idegesitettel fel rettenetesen a provokativ hulyesegeddel, ugyhogy inkabb jelentettem is a kerdest :D Menjel inkabb aztan tanuljal, de ne hirdesd a baromsagaidat, koszike :) Egyebkent is ez a sokadik hulyeseged az oldalon, uncsi mar.
2020. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/154 anonim ***** válasza:
97%

"viszont nekem soha nem volt, mert nem mertem szerezni"


"Nekem sincsen, mert nem merek szerezni"


Szóval simán csak egy betoji irigy kis lúzer vagy, s itt éled ki a frusztrációdat? Értettük.

2020. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/154 Savlekotő ***** válasza:
90%
Ugye a haveroknak van csaja mindnek ezért a nagy tiltás vágy.... :( Pedig nem az ő bűnük a te saját kudarcod..
2020. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/154 anonim ***** válasza:
97%

Már megint egy vérpistike n+1


-Tessék kisfiam, lekváros palacsinta.

-Anyaaaaaaaa! Miért nem eszik mindenki lekvááááárosat?

-Azért kisfiam, mert valaki a túrósat szereti.

-De anyaaaaaa! Egyen mindenki lekvárosat, mert ÉÉÉÉn azt szeretem!


Na, kb így képzelem el a kérdező értelmi szintjét.

2020. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!