Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vannak szülők, akik...

Miért vannak szülők, akik engedik a tini/fiatal fiúknak/lányuknak, hogy párkapcsolatuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem 18 éves korig tiltani kellene, de a legjobb az lenne, ha senki nem ezzel foglalkozna 20 éves koráig. Teljesen felesleges dolognak tartom és szerintem undorító látvány, ha két fiatal (14-18 éves) csókolózik vagy ölelkezik. Nekem sincs semmilyen kapcsolatom és kiválóan megvagyok nélküle! Ezt fiatalként írom, én is az vagyok. Tönkre teszi a fiatalkort. Szerintem ennyi idősen kollektíven, mindenki fiatal hozzá és nagyon korai!

2020. nov. 3. 22:20
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/154 A kérdező kommentje:
Felesleges és haszontalan a véleményem ugyanaz.
2020. nov. 6. 22:24
 82/154 A kérdező kommentje:
Semmi előnye nincs belőle senkinek.
2020. nov. 6. 22:24
 83/154 Savlekotő ***** válasza:
97%
Akkor miért pattogsz rajta ennyire,a haveroknak sincsen? Vagy nekik igen és ez baxxa a csőröd igazából,és szeretnéd ha nekik se lenne betiltanák nekik?
2020. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/154 A kérdező kommentje:

Ez abszolúte értelmetlen és haszontalan, mert nincs semmi értelme. Én sem akarok, mert nem merek szerezni, mert haszontalannak tartom.


Semmit nem lehet nyerni belőle, ezért rá érek még vele foglalkozni később. Ennyi idősen felháborító, hogy ilyen értelmetlenségekkel hagyják, hogy foglalkozzanak. Rossz dolog ennyi idősen a párkapcsolat és nem szükséges. Mindenki ráér majd később.

2020. nov. 6. 23:14
 85/154 anonim ***** válasza:
93%

Neked ne is legyen inkább. Tanuljál meg érvelni és vitába bocsátkozni, mert nagyon satnya vagy belőle. Neked tényleg nem is kell párkapcsolat, mert egy gimnazista tudás szintjét távolról se ütöd meg. Gondolom barátaid sincsenek, mert az ilyen tipusú embertől mindenki viszolyog.

Ha neked nincs szükséges rá, akkor mit lovagolsz ezen a kérdésen?

Nekem a tini (16 éves voltam) kapcsolatomból máig tartó házasságom, 3 gyerekem, 2 diplomám, és saját cégem van! Akkor mi is az amire nem volt időm és kimaradtam? Mi az amire plusz időt kellett volna szakítanom? Válaszoljál, mert baromi kíváncsi vagyok.

2020. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/154 anonim ***** válasza:
97%

"Semmit nem lehet nyerni belőle"


De, tapasztalatot, illetve fejlődik a társalgási készséged is.


Egyébként tényleg agymosott vagy, kérdező.

2020. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/154 anonim ***** válasza:
96%
*javítás: társasági
2020. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/154 anonim ***** válasza:
97%
Illetve az hogy nem mersz szerezni, es ezt folyamatosan hajtogatod arra utal, hogy vagy fejben nem vagy rendben és ez taszítja az embereket, vagy a külsőd. Ezért gyűlölettel tekintesz az egész világra. Jobb ha elmész egy pszichiáterhez, mert bőven vannak gondjaid.
2020. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/154 Savlekotő ***** válasza:
96%

Semmit nem lehet nyerni belőle, ezért rá érek még vele foglalkozni később.


Itt borítékolom hogy te később sem fogsz ezzel foglalkozni ha 16 évesen gimnazistaként csak hajtod a sablon szöveget mint egy beakadt lemez,és nem érted meg amit mondunk,hogy mindenki egyén szabad akarattal. Kisegítő az gimi szerintem bár téged nem lehet kisegíteni gyanítom ebből a megrekedt állapotodból..

2020. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/154 anonim ***** válasza:
96%

Tudod mit nyertem vele???

14 évesen jöttem össze az egyik osztálytársammal. Mostmár ott tartunk hogy házasok vagyunk van 2 gyerekünk úton a harmadik. És mindkettőnknek elég jól fizető munkánk van.

2020. nov. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!