Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vannak szülők, akik...

Miért vannak szülők, akik engedik a tini/fiatal fiúknak/lányuknak, hogy párkapcsolatuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem 18 éves korig tiltani kellene, de a legjobb az lenne, ha senki nem ezzel foglalkozna 20 éves koráig. Teljesen felesleges dolognak tartom és szerintem undorító látvány, ha két fiatal (14-18 éves) csókolózik vagy ölelkezik. Nekem sincs semmilyen kapcsolatom és kiválóan megvagyok nélküle! Ezt fiatalként írom, én is az vagyok. Tönkre teszi a fiatalkort. Szerintem ennyi idősen kollektíven, mindenki fiatal hozzá és nagyon korai!

2020. nov. 3. 22:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/154 anonim ***** válasza:
97%
Éppen az hogy ilyen fiatalon. Fingod sincs az életről, és el se tudod képzelni, hogy milyen szar úgy lenni hivatalosan nagykorú, hogy még senkid se volt addig. De nem, te csak azt hajtogatod, amit a fejedbe vettél, és még rá is akarod erőltetni másokra a hülyeségedet...
2020. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/154 anonim ***** válasza:
95%
Korai? Inkább kései, ha a párszáz évi dolgokat vesszük alapul.
2020. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/154 A kérdező kommentje:
Felesleges, nem szabadna ennyi idősen még ezzel foglalkozni, mert csak mástól veszi el az időt és teljes mértékben felesleges!
2020. nov. 6. 19:40
 64/154 anonim ***** válasza:
97%
Megszakadt a lemez, vagy miért ismételgeted mindig ugyanazt? Legalább fogalmaznád meg máshogy... Vagy írnál pár érvet.
2020. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/154 anonim ***** válasza:
96%

Nincs neki.

Ezért neki tényleg korai a párkapcsolat.

2020. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/154 A kérdező kommentje:
Nem, viszont ez teljes mértékben helytálló. Nincs szükség rá, nekem sincs... Azért nincs, mert tudom hogy felesleges, ezért nem merek szerezni. Ezért pedig felesleges, mert csak az időt veszi el mástól.
2020. nov. 6. 20:02
 67/154 A kérdező kommentje:
Fiatalon nem kell még...
2020. nov. 6. 20:02
 68/154 anonim ***** válasza:
93%

Akkor légyszíves válaszolj ezekre a kérdésekre?

1. Azért mert te feleslegesnek érzed, másnak miért ne lehetne?

2. Mi a pontos indok, hogy tiltani kéne, miért nem szabad? (A feleslegesen kívűl, mivel az nem indok, nem tudod alátámasztani semmivel)

3. Illetve 16 évesen hogy veszed a bátorságod, hogy azt mond más szülőknek, hogy mit engedjenek meg vagy mit nem a gyerekeiknek?

2020. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/154 Savlekotő ***** válasza:
97%

Nem, viszont ez teljes mértékben helytálló. Nincs szükség rá, nekem sincs... Azért nincs, mert tudom hogy felesleges, ezért nem merek szerezni. Ezért pedig felesleges, mert csak az időt veszi el mástól.


Irány a szakember,16 évesen valami nagy gáz lehet a fejedben is de hogy a családi háttereddel is baj van az fix..

2020. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/154 anonim ***** válasza:
96%
beakadt a farostlemez
2020. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!