Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valamit én rontottam el?...

Valamit én rontottam el? Miért viselkedik az iskolában neveletlenül a 14 éves lányom, amikor otthon meg be tudja tartani a szabályokat?

Figyelt kérdés

8.os a lányom és az utóbbi időkben többször is panaszkodtak a tanárok, hogy nem önmaga az utolsó tanévben és nem tartja be a házirendet.

4 szaktanári beírása van a tanévben, ebből 2 beszélgetés/beszólás volt a tanórán, kettő pedig egyéb fegyelmezetlenség az udvaron és az étkezőben. Pénteken kapott egy osztályfőnöki figyelmeztetést, amit el se akartam hinni (nem tudtam eldönteni, hogy sírjak-e vagy nevessek); aznap a védőnő nézte meg a diákok hajuk higiéniai állapotát, amit a lányom nagyon is jó tudott, hogy jönni fog. Az osztálytársai közül többen is biztatták, hogy földigilisztát tegyen a hajába és úgy nézze meg a védőnő (kesztyűben volt), mire a védőnő ijedtében kirohant az osztályteremből. A tanár mindjárt tudta, hogy miről van szó, mert az osztálytársak nevettek és a lányom az igazgatói irodába csöppent egy pillantás alatt és engem is behívtak az iskolába.

Nagyon elszomorodtam és elsüllyedtem szégyenemben az irodában, hogy miért lett ilyen hirtelen rosszindulatú ember belőle. Eddig nyugodt, jószívű volt de ezek szerint a kamaszkor kezd bekövetkezni nála vagy nem tudom.



2020. dec. 6. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
7-8-os koromban én is kifordultam magamból, rám sem ismertek a tanáraim, pedig előtte csendes, nyugodt voltam. Gimiben aztán lenyugodtam, rendben leérettségiztem stb. Ennek ellenére szerintem nem elég elengedni a történetet ennyivel, mert (habár megértem), a lányod nem viselkedik normálisan... Ha most nem fogod meg, lehet, hogy később teljesen kezelhetetlen lesz, ez is benne van a pakliban, erre is van példa. Büntesd meg szerintem.
2020. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
És az igazgató milyen megoldást javasolt a problémára?
2020. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy lehetőleg többet ne forduljon elő ilyen fajta viselkedés nála, nagyon meglepődött, hogy pont az én lányom tette ezt a csíntevést.

Ráparancsolt, hogy kérjen bocsánatot az ijedt védőnőtől, és hogy nem gondolta komolyan.

2020. dec. 7. 15:59
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

azért, ha ilyen miatt behívatna az igazgató, akkor nevetnék az egészen. nem hinném, h egy védőnő pont a gilisztától fog félni, mikor ennél sokkal extrémebb dolgokat is lát, tapasztal.

ha az egész éves magatartászavart nézném, akkor viszont én kérném meg az igazgatót, osztályfőnököt és gyerekemet, hogy üljünk le együtt és járjunk a probléma végére.

2020. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
Én is
2020. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!