Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves fiam nagyon szemtelen....

12 éves fiam nagyon szemtelen. Mit tehetnénk? Vagy már ilyen korban késő?

Figyelt kérdés
Sosem voltam a szigorú nevelés híve,igyekeztem mindent elnézni neki, férjem szigorúbb de sosem engedném hogy bántsa a gyereket. Természetesen most is erőszak mentesen szeretném megoldani. Egyszerűen olyan beszólásai vannak úgy beszél velem hogy már nem bírom. Egyszer mondta hogy elmegy a barátaival,vásárolni én viszont mondtam hogy nagyiékhoz megyünk vendégségbe itt kell maradjon. Erre elkezdett velem üvölteni hogy ne mondjam meg neki mit csináljon nem érdekli a nagyi. Akkor telt be a pohár amikor szóltam neki írja meg a házit és figyeljen órán, erre azt mondta a qurva anyádat. Mit tehetnénk? Vagy meg fog ez változni később? Lehet csak azért van mert kamaszodik?

2021. jan. 23. 17:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
22%

20

Semmit nem ér ütni verni. Ettől max a szülő érzi jobban magát. Amúgy valószínűleg beindultak nála a hormonok és nem tudja mi mire való. Egy felvilágosítás lehet sokat dobna a helyzeten.

2021. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
80%

Nem “üti-veri”, hanem kap egy darab, azaz egyetlen atyai pofont, nagy különbség. Lehet meglepő, de a szülőknek sincsenek kötélből az idegeik és valahogy, amikor a saját gyereked kva anyázik, az a gyerek, akit a szíved alatt hordtál, iszonyú fájdalmak között megszültél, fáradságosan nevelt hosszú éveken át és annyit reagál a kérdésedre, hogy kva anyád, meg tudom érteni, ha reflexből lekever egyet az ember.

Egyébként teljesen lényegtelen, hogy beindultak a hormonok vagy, hogy szimplán kamaszodik, egy értelmes, normálisan nevelt gyereknek soha meg nem fordul a fejében olyat mondania a saját anyjának, hogy kva anyád!

2021. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
23%

22

Aki ilyenre nevelte a gyerekét az viselje is el. A gyermekbántalmazás amellett, hogy káros még bűncselekmény is.

2021. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
69%
Hagyjad már ezt a szánalmas gyerekbántalmazás maszlagot. Komolyan az se normális, aki EGYETLEN pofon hallatán “bántalmazásról” hadovál! Nem rendszeresen üti-veri a gyerekét, hanem lekever egy pofont, csináljunk már úgy, mintha péppé verte volna és szaladjunk a rendőrségre. Ott majd megkérdezik mi történt, mire a gyerek: lekva anyaztam a saját anyámat, ő meg adott egy pofont....😅Azta micsoda bűn, biztos egyből viszik is a dutyiba anyucit.. Vagy a rendőr megjegyzi, hogy jól tette anyuka, aztán lehet hazamenni.
2021. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
30%
Csak az üt meg valakit, akinek elfogytak az érvei. Neveljük bele azt a gyerekbe, hogyha valaki anyázik, akkor adjon neki egy atyai pofont. Oké, már mindent értek.
2021. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
86%
Jól vagy, ügyi vagy, jár a buksi simi, te mindenkinél jobban tudsz mindent és ismersz minden mögöttes infót, oké. A sajátodat úgy neveled ahogy akarod, máséhoz viszont továbbra sincs semmi közöd. Téma lezárva.
2021. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
77%

Hát azért ha elkezdene velem üvölteni a gyerekem, bizony megkapná a maflást.

Mert az, hogy kamaszodik, NEM jogosítja fel arra, hogy így beszéljen másokka.


Én is anyáztam 14 évesen, de visszakézből kaptam is a pofont érte. Lelki sérült lettem? Nem, viszont felnőtt fejjel is azt mondom, hogy megérdemeltem.

2021. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
74%
Már elnézést, de EGY pofon NEM verekedés meg verés, viszont legalább elgondolkozik rajta, hogy mit engedhet meg magának.
2021. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
30%

28

Aztán majd a jól nevelt gyerek felnyom a családsegítőnél és pisloghatsz.

2021. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
85%
Jahj persze, majd a neveletlen kis kva anyázó takony szalad sírni, amiért kapott egy jogos pofont és egyből felkoncolják a szülőket, hát persze. Ez nem bemondásra működik, ennyi erővel bárki bekamuzhatná hogy őt “bántják”, továbbá addig állj te féllábon, amíg bárki is bajba kerül egyetlen pofon miatt. Ugyan már, sajnos még a tényleges gyerekbántalmazók sem kerülnek sittre, nem majd még olyanokat fognak vegzálni, akik lekevertek egy taslit a kva anyázó kölküknek. Év vicce, de tényleg. Ennyi erővel a szülők döntő többségét szépen fel lehetne felnyomni, mert nagyon kevés olyan birkatürelmű szülő van, aki még soha az életben nem csapott egyet a gyereke seggére vagy pl a kezére. Menjünk őket is jelentsük fel, aljas gyerekbantalmazók...🤦🏻‍♀️
2021. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!