Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves fiam nagyon szemtelen....

12 éves fiam nagyon szemtelen. Mit tehetnénk? Vagy már ilyen korban késő?

Figyelt kérdés
Sosem voltam a szigorú nevelés híve,igyekeztem mindent elnézni neki, férjem szigorúbb de sosem engedném hogy bántsa a gyereket. Természetesen most is erőszak mentesen szeretném megoldani. Egyszerűen olyan beszólásai vannak úgy beszél velem hogy már nem bírom. Egyszer mondta hogy elmegy a barátaival,vásárolni én viszont mondtam hogy nagyiékhoz megyünk vendégségbe itt kell maradjon. Erre elkezdett velem üvölteni hogy ne mondjam meg neki mit csináljon nem érdekli a nagyi. Akkor telt be a pohár amikor szóltam neki írja meg a házit és figyeljen órán, erre azt mondta a qurva anyádat. Mit tehetnénk? Vagy meg fog ez változni később? Lehet csak azért van mert kamaszodik?

2021. jan. 23. 17:16
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
69%

Tökéletesen igaza van a 39-nek! Azért álljon már meg a menet, mi az hogy helyes és rendben van az, ha a 12 éves gyereked nekiáll kva anyázni?! Ne fordítva üljünk már a lovon. Egy 12 éves egyáltalán nem kicsi ahhoz, hogy tudja mi a tisztelet és hogyan, milyen stílusban beszélhet az édesanyjával. Soha, semmilyen körülmények között nem fér bele senkit kva anyázni, na de főleg nem a saját édesanyádat, aki meg mert kérni!!, hogy írd meg a házidat. Meg üvöltozik, hogy nem akar a nagyihoz menni.

Mit képzel magáról az ilyen kölök?? Hát más a kutyájával szebben beszél. De ebben bőven saras a kérdező.

És úgy van, ahogy a 41 mondja, épp az ilyen 40es félék miatt van ennyi neveletlen kölyök, mert mindent megoldanak annyival, hogy de hát gyerek, ez a dolga. Hogy mi van??? Értelmes felnőtt ember biztosan nem mondja azt a kva anyázó 12 évesre, hogy nincs vele semmi haj, jól viselkedik. Esetleg buksi simi nem jár neki, amiért úgy beszél az anyjával, mint egy darab szarral? Sőt, mindjárt jutalmazzuk is meg. 🤦🏼‍♀️

2021. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
73%
40 Elég alja vagy te, nálad aligha találni nagyobbat, aki itt már majdhogynem isteníti a 12 éves “kisgyereket, amiért minősíthetetlen stílusban beszél az anyjával meg elküldi a k.rva anyjába. Hisz csak egy gyerek. Bravó, el tudom képzelni te ezzel az elmebeteg hozzáállással milyen tisztelettudó kölköt nevelhetsz. Gondolom nálatok is minden másnap elküld a gyerek a jó édes anyádba, te meg megsimogatod, amiért ennyire jó gyereked, hogy szarba sem vesz.👏🤦🏻‍♀️
2021. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
71%
Na, mi újság? Javult azóta a gyerek?
2021. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mi fiúnk neveletlen utolsó.
2021. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Szerintem meg téged oda zárni 45.
2021. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!